Битва екстрасенсів

«Битва екстрасенсів. Країна надможливостей» цієї неділі, о 19:00

З кожною програмою учасників стає менше. Залишаються лише найсильніші. Тому до конкурсних завдань учасники підходять з більшою відповідальністю. Екстрасенси готові до останнього бою перед фіналом. І хоча вони не раз демонстрували свою здатність відчувати трагедії і відновлювати перебіг минулих подій, наступні тести не обіцяють учасникам легкої долі у змаганнях. Цього разу їм доведеться:

Працювати з негативною енергією. Чи відчують екстрасенси знаряддя яким було скоєно вбивство?

Подробиці трагічних подій відомі лише слідчим. Перед учасниками чорні непроникні пакети. В одному з них справжній речовий доказ
— ніж, що несе на собі відбиток смерті…

Визначити секс-орієнтацію! Наскільки це легко?

Розмовами про нетрадиційну сексуальну орієнтацію сьогодні вже нікого не здивуєш. Тож, на черзі завдання — визначити представника сексуальної меншості.

Знайти зниклу людину у мегаполісі.

Екстрасенси звертають увагу не на зовнішній вигляд, а на енергетику людини — вони не один раз доводили це. Ми вирішили сховати у «енергетичному натовпі» людину. Чи віднайдуть її у мурашнику сучасного міста учасники проекту! Територія пошуку обмежена мікрорайоном з шести будівель.

Нарешті ми наблизились до останнього засідання журі. Хто саме увійде до трійки найсильніших у «Битві екстрасенсів», а кому доведеться залишить проект за крок до фіналу?

Дивіться реаліті-шоу «Битва екстрасенсів. Країна надможливостей» у неділю, 4 травня, о 19:00 на телеканалі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: