Битва екстрасенсів

«Битва екстрасенсів. Країна надможливостей» цієї неділі, о 19:00

Їх залишилось усього п’ятеро. Попереду ще низка надважких випробувань, які допоможуть визначити найсильнішого з екстрасенсів проекту. Цього разу їм доведеться переконувати нас в існуванні надприродного у наступний спосіб:

Відкрити страшну таємницю, яку так старанно приховувала радянська влада.

Опинившись просто неба посеред звичайнісінького трамвайного депо, екстрасенсам потрібно розказати про техногенну катастрофу середини минулого сторіччя.

Картина — це відбиток сутності її автора. Чи достатньо одного погляду на полотно, щоб визначити, хто її написав?

Прямо на знімальному майданчику зірки українського шоу-бізнесу змінять своє звичне амплуа. Вони перетворяться на митців. У свою чергу, екстрасенсам буде нелегко, адже вони мають визначити кому з зіркових учасників належить намальований шедевр.

Роки у сумнівах. Хто з екстрасенсів знайде правильну відповідь?

Минуло два роки, а несподіване зникнення доньки досі лишається для батьків таємницею. Незважаючи на офіційну версію нещасного випадку, сумніви рідних щодо загибелі дочки не можуть бути марними. Тож, маючи лише фотографію двадцятирічної дівчини, учасники програми мають встановити справжню причину її смерті.

Чергове коло змагань виявиться для одного з екстрасенсів останнім. Решта ж учасників порине у таємничий і загадковий вирій вирішальних подій. Наближуємось до фіналу разом з ними! Адже істина вже майже поруч…

Дивіться реаліті-шоу «Битва екстрасенсів. Країна надможливостей» у неділю, 27 квітня, о 19:00 на телеканалі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: