Битва екстрасенсів

«Битва екстрасенсів. Країна надможливостей» цієї неділі, о 19:00

На цьому тижні шестеро учасників проекту продовжують боротьбу за місце у фіналі та право називатися найсильнішим. Що ж чекає на глядачів?.. В ефірі другий сезон, шоста програма!…

Як завжди наш телеканал нічого не сприймає на віру й надалі вимагає від екстрасенсів наочних підтверджень їх надприродних здібностей. Цього разу вони доводитимуть це у наступний спосіб:

Чи можливо визначити «родинний зв’язок» двійнят серед інших дітей?

Вони народилися майже одночасно, але зовсім не схожі. Різні характери, різна зовнішність, різні долі… Та чи під силу відчути міцний психологічний зв’язок сестер нашим учасникам?

Вони запевняють, що речі так само як і живі істоти наділені енергією. Наскільки це реально, визначить змагання з пошуком скарбів, що належать відомій усій Україні людині.

Екстрасенсам відведено усього три хвилини, аби не розгубитися й знайти захований скарб. Чи виявиться завдання настільки ж складним для учасників яким воно здається для нас?

Двадцять років без сну. Чи відчують екстрасенси унікальність людини?

Маючи досвід з незвичайним хлопчиком із дзеркальним розташуванням внутрішніх органів, цього разу екстрасенсам ще раз доведеться продіагностувати вже дорослу людину. Завдання — вказати у чому саме полягає його унікальність…

Тож, чия фотокартка цього разу потрапить до сумнозвісного чорного конверту, а кого визнають найсильнішим гравцем цієї програми. Дізнаємось про це незабаром!

Дивіться реаліті-шоу «Битва екстрасенсів. Країна надможливостей» у неділю, 20 квітня, о 19:00 на телеканалі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: