Битва екстрасенсів

«Битва Екстрасенсів. Країна надможливостей» триває на каналі СТБ!

Цього тижня сім учасників проекту знов змагатимуться за місце у фіналі та право називатися найсильнішим. Що побачать глядачі?.. Другий сезон, п’ята програма!

Битва Екстрасенсів триває. Залишилось семеро учасників, які на цьому тижні змагатимуться за звання найсильнішого екстрасенса України! Тож, 13 квітня на них чекатимуть дедалі складніші випробування:

Що можна розказати про долю людини, побачивши лише її… руку?

Екстрасенси запевняють, що бачать людей наскрізь. Зважаючи на таке розповісти про людину по її руці має бути нескладним завданням для наших учасників.

Чи насправді професія людини відбивається на її аурі?

Учасники «Битви екстрасенсів» часто підкреслюють, що їм важко працювати з наперстками, шукати вихід з лабіринту, ходити по мінному полю — через те, що не відчувається енергетика живої істоти, а найлегше їм працюється з людьми. Тому сьогодні ми задовольняємо потребу екстрасенсів у спілкуванні із звичайними живими людьми, і побачимо, якими будуть результати.

Прокляте місце в центрі Києва. Чи відчують екстрасенси накоплену століттями лиху енергетику?

Наші екстрасенси вже демонстрували свої здібності у домі, що здригнувся від жаху, коли до нього увійшов маніяк Онопрієнко. Проте це було лише 12 років тому. Чи зможуть екстрасенси відчути події, які відбулися 100 років тому?

З кожною програмою вони все більше переконують нас у тому, що володіють силами, які сучасна наука ігнорує. Але, хто з них виявиться найсильнішим, а кому доведеться покинути проект — досі лишається загадкою! Слідкуймо за перебігом надзвичайних подій, адже кожна наступна програма наближає нас до головної інтриги! …

Дивіться реаліті-шоу «Битва екстрасенсів» в неділю, о 19:00 на каналі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: