Битва екстрасенсів

«Битва екстрасенсів. Країна надможливостей»

У неділю, 6 квітня, вісім учасників проекту знов змагалися за місце у фіналі та право називатися найсильнішим.

Перший конкурс:

На екстрасенсів очікувала зустріч з істотами, які у нас традиційно викликають пострах та відразу. Зовсім не так до них ставляться в Індії. Там їм будують храми та присвячують релігійні свята. Це були отруйні змії. Кожну з них розмістили в окремий акваріум. У шостий поклали яблуко. Екстрасенсам потрібно було визначити, в якому з акваріумів немає живої енергії. Лише ті, хто має дійсно сталеві нерви, гідно пройшли випробування. На диво кращий результат показали жінки. Можливо тому, що налагоджувати спілкування з героями конкурсу вони почали ще у біблейські часи. Хай там якими були причини надчутливості екстрасенсів, нас цікавив лише результат. Наталія Коваленко, Світлана Довгаль та Єгор змогли серед контейнерів знайти єдиний, де на них чекало… яблуко.

Другий конкурс:

Часто в екстремальних умовах людина може відчути речі, які у повсякденному житті залишаються поза її увагою. В моменти небезпеки людина може прийняти єдине правильне рішення за лічені секунди. Ми вирішили перевірити, наскільки екстрасенси здатні відчувати небезпеку. Учасників привезли на лісову галявину. Завдання — вийти до багаття. На це в них буде три хвилини. Але не все так просто. На цих п’ятдесяти метрах мінери встановили п’ятдесят зарядів із вибухівкою. Це були навчальні заряди, здоров’ю вони не загрожували, але нерви попсували!.. Четверо з восьми екстрасенсів подолали наше мінне поле.

Третій конкурс:

Часто до екстрасенсів звертаються з проханням знайти зниклу людину або визначити діагноз, коли медицина не може дати однозначної відповіді. У нашому випадку людина перебуває вдома, точний діагноз лікарі давно встановили… Однак розповісти, що саме сталося з Тетяною, мали екстрасенси. Останні дванадцять років жінка перебувала в комі… Половина учасників, маючи перед собою одну фотокартку дванадцятирічної давнини, точно визначили ситуацію, в якій перебуває Тетяна Кундас. Вони розповіли, що жінка в комі після аварії.

Ті, хто називає себе екстрасенсами, проходили максимально суворі випробування. Та за підсумками трьох конкурсів журі винесло свій вирок. Цього тижня наш проект залишила Лілія Козловська. Однак проект триває! Наразі залишилося семеро учасників і лише один із них стане найсильнішим екстрасенсом України! Найцікавіше попереду!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: