Битва екстрасенсів

Перший випуск реаліті-шоу "Битва екстрасенсів" подивився щовосьмий українець.

Перший випуск реаліті-шоу «Битва екстрасенсів» на телеканалі СТБ подивився щовосьмий українець, який сидів перед телеекраном минулої неділі ввечері. У новій захопливій програмі за право стати найкращим екстрасенсом країни змагаються дев’ять чоловіків і жінок, доводячи свої надможливості. Найстаршому з них 61 рік, а наймолодшому нещодавно виповнилося 15 років. Найсильніший екстрасенс України визначиться у фіналі програми.

15-річний Діма з Херсона, на перший погляд, пересічний підліток. Надзвичайні здібності він відчув десь рік тому, побачивши незрозуміле світіння навколо власних долонь.

«Попервах я не надав цьому значення, але через кілька місяців побачив ауру іншої людини, — розповів Діма. — Певна річ, спочатку трошки злякався, бо не зрозумів, звідки все це узялося».

Згодом хлопчик навчився не лише бачити ауру, а й визначати проблеми внутрішніх органів, знімати біль у спині. Діма досить точно пророкує погоду на день. Не раз допомагав друзям і знайомим знаходити загублені речі або вирішувати складні життєві питання.

Друзі його мами, власники кав’ярні, часто скаржилися, що в закладі «діялося казна-що»: траплялися бійки, падали речі, продукти псувалися, а пляшки з газованою водою вибухали. Дмитру вдалося виявити, що під багатоповерхівкою, в якій розміщується кав’ярня, знайшли прихисток… потойбічні субстанції. Вони й розважалися. Підліток пояснює появу цих істот тим, що на перший поверх житлового будинку «стікали» проблеми й клопоти мешканців, принесені із зовнішнього світу. Як стверджує хлопець, йому вдалося «домовитися» із цими істотами, і вони дали приміщенню спокій.

«Часто моє вміння допомагає, але іноді й заважає, — говорить хлопчик. — Голова, бува, болить».

Про свої здібності Дмитро раніше не казав. «Син занадто добрий, ще не навчився не брати близько до серця всі проблеми чужих людей, тому й страждає, — говорить мама екстрасенса. — Він намагається допомогти всім, а це забирає дуже багато енергії».

Ведучим найзагадковішої прем’єри нового шоу «Битва екстрасенсів» став харизматичний Павло Костіцин. Він зізнається, що з дитинства прислухався до знаків, які подає доля.

«Коли мені виповнилось шість років, ми з батьками жили на Чукотці, — розповідає Павло. — Батько служив у рибоохороні й часто брав мене на катер вистежувати в гирлі річки браконьєрські сітки. Якось на ночівлю катер пришвартувався, як і зазвичай, до притопленої баржі, що зарилася в пісок біля берега. Холоднішало, і батько включив дизель, щоб прогріти кубрик. Гвинти катера на малих обертах підмивали піщане дно під баржею — саме в тім місці, де на берег перекинули дошку-місток. Мені чомусь стукнуло в голову не переходити по містку, а розбігтися, щоб перестрибнути й весело плюхнутися попою на пісок. Розбігся, але раптом в останній момент пригальмував на самому краєчку баржі й побачив, як від берега по довгій тріщині повільно відламався величезний шматок підмитого піщаного ґрунту й із бурунами пішов у воду. Стрибнувши, я б напевно потонув. Мене врятувало внутрішнє чуття.

У дитинстві, коли по телевізорі показували Алана Чумака або Анатолія Кашпировського, мене неабияк цікавив цей прорив у невідоме. Сам я вірю тільки в те, що екстрасенси мають не п’ять почуттів, як пересічні люди, а набагато більше. Лікарі кажуть, що в людини працює лише 20 відсотків мозку, при стресі додається ще 5 відсотків. Чим займаються решта 80 відсотків — невідомо. У нашій програмі беруть участь люди, мозок яких включається на підвищену потужність не при стресі, а за їхнім власним бажанням. Причому це не бородаті чоловіки з демонічним поглядом, а прекрасні дівчини або геть юні хлопчаки… І те, що вони роблять, змушує задуматися».

Колеги по телеканалу з радістю прийняли до своїх лав Костіцина, але заходити разом із ним у ліфт не ризикують. Занадто багато часу він проводить із екстрасенсами — невідомо, чому вони його навчили. Не даремно ж Пашу затвердили в програму з першого дубля.

За матеріалами Лілії МУЗИКИ, «ФАКТИ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: