Битва екстрасенсів

Ведучий «Битви екстрасенсів» у дитинстві дивом уникнув загибелі в крижаній воді

Video: Ведучий «Битви екстрасенсів» у дитинстві дивом уникнув загибелі в крижаній воді

Ведучим найзагадковішої прем’єри нового телесезону — реаліті-шоу «Битва екстрасенсів» на СТБ — став харизматичний Павло Костіцин.

Павло зізнався, що сам він не фаталіст, однак воліє прислухатися до знаків, які подає доля.

— Коли мені було шість років, — розповідає він, — ми з батьками жили на Чукотці. Тато служив у рибоохороні й часто брав мене на катер, коли в гирлі ріки вистежував браконьєрські сітки. На ночівлю катер пришвартувався, як звичайно, до притопленої баржі, що зарилася в пісок біля берега. Холоднішало, і батько включив дизель, щоб прогріти кубрик. Гвинти катера на малих обертах підмивали піщане дно під баржею — саме в тім місці, де на берег була перекинута дошка-місток. Мені чомусь ударило в голову не переходити по містку, а розбігтися, щоб перестрибнути й весело плюхнутися дупою на пісок. Розбігся, але раптом в останній момент пригальмував на самісінькому краєчку баржі й побачив, як від берега по довгій тріщині повільно відламався величезний шматок підмитого піщаного ґрунту й із бурунами пішов у воду. Стрибнувши, я б упав у воду температури +20С і напевно б потонув. Я не фаталіст, але тоді вперше замислився, що в житті все відбувається не просто так.

Лікарі кажуть, що в людини зазвичай працює 20% мозку, при стресі додається ще 5% — і що роблять решта три чверті нейронів, невідомо. А в нашій програмі беруть участь люди, мозок яких включається на підвищену потужність не при стресі, а за їхнім власним бажанням.

Хочете це відчути? Тоді дочекайтеся 28 жовтня прем’єри реаліті-шоу «Битва екстрасенсів» на телеканалі СТБ.

За матеріалами Оксани Івахненко «Комсомольська правда — Україна».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: