Битва екстрасенсів

Екстрасенси – існують! І доводять свої паранормальні здібності перед телекамерами каналу СТБ

Виявляється, екстрасенс — це не завжди показний чоловік із пронизливим поглядом. Чимало людей, які мають незвичайні здібності, практично нічим не відрізняються від навколишніх. За винятком, певна річ, наявності в них «надприродного» дару. У цьому можна було переконатися на зніманнях програми «Битва екстрасенсів», прем’єра якої відбудеться в неділю, 28 жовтня, на каналі СТБ.

Один із наймолодших учасників програми, Дмитро Нікітін (прізвище на прохання учасника змінене) — на вигляд звичайний 15-річний хлопець, хіба що дещо сором’язливий. Єдине, що відрізняє його від більшості однолітків, — особливий «променистий» погляд карих очей і вельми приваблива, відкрита усмішка.

За його словами, уперше він відчув у собі незвичайні здібності десь рік тому, побачивши незрозуміле світіння навколо власних долонь.

— Спочатку я не надав цьому значення, але через кілька місяців побачив ауру іншої людини. Звісно, спочатку я трошки злякався, бо не збагнув, що це за світіння та звідки воно узялося, — зізнається хлопець.

Однак згодом Дмитро навчився не лише бачити ауру, а й визначати хвороби внутрішніх органів, знімати біль у спині. Крім того, він досить точно пророкує погоду на день і не раз допомагав друзям і знайомим знаходити загублені речі.

А якось він виявив, що в кав’ярні, яка належить друзям його мами, прикрощі у вигляді частих бійок, речей, що з невідомих причин падають, і пляшок із газованою водою, що вибухають, трапляються не «просто так». Під багатоповерхівкою, в якій розміщується кав’ярня, Дмитро виявив певні потойбічні субстанції, які, за його словами, і «творили казна-що». Він пояснив їхню появу тим, що на перший поверх житлового будинку «стікали» проблеми й клопіт мешканців, принесені ними з роботи, із зовнішнього світу. Після деяких зусиль юному екстрасенсові вдалося «домовитися» з потойбічними силами, і вони дали приміщенню спокій. Як стверджують очевидці, після цього пляшки з газованою водою перестали вибухати, а продукти — псуватися.

Дмитро воліє не розповідати однокласникам і чужим дорослим про свій дар: зазвичай ставлення до цих здібностей у людей насторожене або скептичне. Зате мама приймає свого сина таким, який він є.

— Дмитро занадто добрий і ще не навчився не брати близько до серця клопоти чужих людей — тому й «дістає» часто. Він намагається допомогти всім, а це забирає багато енергії, — пояснює вона.

Його мама усвідомлює, що життя їхньої родини вже змінилася, а після того, як вся країна побачить її сина в телешоу на каналі СТБ, зміниться ще більше. Але вона готова в усьому підтримувати сина.

Оксана Івахненко, «Газета по-київськи»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: