Битва екстрасенсів

Як стати екстрасенсом? Ексклюзивний майстер-клас

Video: Як стати екстрасенсом? Ексклюзивний майстер-клас

Ти хочеш сам навчитися запам’ятовувати десятизначні числа, опускати руку в киплячу воду й рухати поглядом предмети?

Навчитися робити все це насправді практично неможливо — тут може допомогти тільки природний дар. Однак імітацією надприродних здібностей успішно займаються фокусники. Наприклад, щоб змусити предмети переміщатися, достатньо покласти в черевики маленькі магніти. А створити ефект киплячої води можна за допомогою реагентів.

Повторити трюки Девіда Коперфильда теж цілком реально — тільки за наявності бюджету. Використання хитромудрої системи дзеркал та іншого спецобладнання дають знаменитому фокусникові змогу проходити крізь стіни й випаровувати гігантські об’єкти на кшталт Статуї Свободи. Для польоту на Девіда надівається особлива збруя із тросиками, якими керують невидимі глядачам уніформісти.

Можна навчитися навіть класичного трюку ілюзіоністів і знайти голку у величезній залі для глядачів. За часом, через який тебе покличуть шукати, можна визначити — у перших рядах, середніх чи останніх її встигли сховати. Якщо встати в центрі зали й запитати: «Ви всі запам’ятали, де лежить голка?», багато хто поверне голову в той бік. А далі, використовуючи психологічні прийоми та спостережливість, можна наблизитися до шуканого. Багато чого залежить від аудиторії: наприклад, військовики зазвичай чіпляють голку за лацкан піджака.

Незабаром відбудеться відкриття офіційного сайту «Битви екстрасенсів» www.x-sense.tv.

За матеріалами www.tnt-tv.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: