Битва екстрасенсів

«Битва екстрасенсів». Перша звісточка

За оцінками експертів Асоціації народної медицини, в Україні практикують приблизно 15 тисяч екстрасенсів і різних цілителів. Одні працюють на благо країни, і людей, інші ж використовують свої можливості з корисливою метою. Гортаючи газети, ми бачимо безліч оголошень «вилікую», «пророкую», «допоможу». Відразу з’являється недовіра, звідки ж стільки екстрасенсів на одній шпальті? Хто з них справжній, а хто шарлатан? Хто допоможе, а хто тільки нашкодить?

У новому сезоні на телеканалі СТБ запускається унікальне реаліті-шоу «Битва екстрасенсів». Це не стандартне шоу, в якому сваряться, миряться й вибудовують стосунки «за склом». Тут ви зможете побачити на власні очі, на що здатна людина, і разом із нами спробувати доторкнутися до найтонших матерій. Ми не будемо доводити або заперечувати наявність паранормального, а надамо вам можливість самостійно знайти відповідь, спостерігаючи за шоу.

Учасники програми — люди з різних регіонів України. Усі вони впевнені, що мають особливий талант ясновидіння, що й спробують довести. Спеціально для них підготовлені різні випробування: хтось мусить знайти з заховану в багажнику людину на стоянці сотень автомобілів. Комусь доведеться інтуїтивно поділити десять людей на подружні пари.

Уже після перших оголошень у пресі з’явилися десятки охочих стати учасником шоу. А сам відбір проходитиме в три етапи. Спочатку претендентам роздадуть анкети, в яких вони мають вказати свої дані й пройти співбесіду, серед якої зможуть розповісти про свої навички й практику. Під час другого етапу учасникам поставлять складніше завдання. Їм дадуть закриті конверти з фотографіями людей і тварин, учасник же, не розкриваючи конверта, має дати максимальну інформацію про тих, чиє фото там є. Так буде відібрана основна кількість претендентів для продовження боротьби. У кожній програмі один учасник вибуватиме, і кожне нове випробування, порівняно з попереднім, видаватиметься казкою. А щоб екстрасенси не нудьгували, їх возитимуть у різні міста, підкидаючи нові головоломки. У фіналі залишаться тільки три особи, яким треба буде пройти 27 найважчих випробувань. Головне те, що всі завдання аж ніяк не стосуватимуться майбутнього. Все, що від них вимагатимуть, це розповісти про минуле й сьогодення, плюс конкурсні завдання. Саме тому глядач матиме змогу, разом із журі, оцінювати дії учасників, відсіюючи просто гарних психологів і залишаючи справжніх екстрасенсів. А на останньому етапі саме глядач матиме змогу визначити переможця.

Спостерігатиме й оцінюватиме все це скептично налаштоване журі, а також люди, яким необхідна допомога екстрасенсів. Протягом шоу склад журі мінятиметься, адже завдання не лише знайти професіоналів, а й спробувати допомогти людям. Також поруч із ними незмінно перебуватимуть ведучий і психолог, адже не так просто бути екстрасенсом!

Залишається питання, яка мета цього всього? Яка нагорода чекає на переможця? Переможець урочисто одержує диплом про визнання його найкращим екстрасенсом країни, визнання тисяч людей, а глядач зможе навчитися відрізняти шарлатанів, зрозуміти, де шукати допомогу та як не пошитися в дурні. Можливо, що саме вам ця програма допоможе в складній ситуації, а можливо, ви відкриєте в собі приховані таланти.

Теленеделя

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: