Битва екстрасенсів

Правила голосования

ПРАВИЛА

голосування у передачі «Битва екстрасенсів». Шістнадцятий сезон

(надалі – «Правила»)

  1. Період Голосування глядачів передачі «Битва екстрасенсів». Шістнадцятий сезон (далі «Передача «Битва екстрасенсів» або «Передача»):

1.1. Голосування за учасників Передачі «Битва екстрасенсів» буде відбуватися у період з 11 грудня 2016 року по 18 грудня 2016 року (обидві дати включно). Подробиці Голосування визначаються цими Правилами та будуть повідомлятися під час Передачі.

  1. Визначення переможця Передачі «Битва екстрасенсів». Шістнадцятий сезон:

2.1. Серед всіх учасників Передачі, що приймають участь у Передачі «Битва екстрасенсів». Шістнадцятий сезон обирається один учасник, що буде визнаний переможцем Передачі на підставі проведеного Голосування. Кожному учаснику Передачі присвоюється номер від «01» до «04», що дорівнює коду, за яким глядачі Передачі здійснюють Голосування за улюбленого учасника Передачі.

2.2. В період з 11.12.2016 р. по 18.12.2016 р. відбувається тижневе Голосування, яке починається о 21:00 годині 11 грудня 2016 р. і закінчується о 23:59 годин 18 грудня 2016 р.

2.3. Переможцем Передачі «Битва екстрасенсів». Шістнадцятий сезон визнається той учасник Передачі, котрий отримав найбільшу кількість голосів у Голосуванні в період, що зазначений в п. 2.2. цих Правил.

2.4. Під час останнього ефіру Передачі, що буде публічно сповіщатися 25 грудня 2016 року, оголошується ім’я переможця Передачі, за якого глядачі віддали найбільшу кількість голосів.

2.5.  Рішення про визначення переможця є остаточним та не підлягає оскарженню.

2.6.  Кількість транзакцій (SMS-повідомлень), що були здійсненні Абонентами під час Голосування та кількість голосів, зарахованих на користь того чи іншого учасника, публічно не розголошується. Кількість голосів (SMS-повідомлень), направлених Абонентами за відповідних учасників  підраховується автоматично відповідним програмно-апаратним комплексом, який захищено від сторонніх посягань.

  1. Умови проведення Голосування:

3.1. Участь у Голосуванні може здійснюватися шляхом направлення текстового повідомлення (надалі – SMS-повідомлення) абонентами операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар» (ТМ КИЇВСТАР, DJUICE), ПрАТ «МТС Україна» (ТМ МТС, JEANS, Vodafone), ТОВ «лайфселл» (ТМ life, lifecell), ТОВ «ТриМоб» (ТМ 3Mob) (далі відповідно – «Абоненти» та «Оператори»).

3.2. Для того щоб взяти участь у Голосуванні шляхом відправлення SMS-повідомлень, Абоненти Операторів, що вказані в п. 3.1. даних Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 7888 (з кодом у тексті повідомлення від «01» до «04»).

3.3. Голосування за допомогою короткого номеру 7888 надає Абонентам можливість віддати свій голос за улюбленого учасника Передачі.

3.4. Голоси Абонентів враховуються виключно під час визначеного періоду Голосування, який зазначений в п.п. 2.2. цих Правил.

3.5. Під час періоду Голосування, що зазначений в п.п. 2.2. Правил, Абонент з одного номеру телефону може проголосувати за одного чи за декілька учасників Передачі, що приймають участь в Передачі. При цьому, Абонент може віддати за кожного Учасника необмежену кількість голосів.

3.6. Взяти участь у Голосуванні можуть Абоненти, які на час початку Голосування досягли 18-річного віку та є дієздатними. Телекомпанія СТБ та Оператори попереджують, але не несуть та не можуть нести відповідальність за порушення Абонентами вікових обмежень та обмежень дієздатності.

3.7. Вартість надсилання SMS-повідомлення за номером 7888 становить: для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 0,60 грн., ПрАТ «МТС Україна» («МТС» та «Vodafone») становить 0,94 грн., ТОВ «лайфселл» становить 0,94 грн., ТОВ «ТриМоб» становить 0,25 грн. у тому числі ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ.

3.8. Довідки щодо умов та порядку Голосування глядачів надаються за телефоном +38 (044) 581-67-35. Період роботи лінії: з 10:00 до 19:00 у будні дні під час всього періоду Голосування, що вказаний в п. 1.1. Правил. Вартість дзвінків сплачується Абонентом згідно тарифів операторів зв’язку.

3.9. Голосування глядачів забезпечує ПрАТ «ММЦ-СТБ» адреса: 03113, Україна, м. Київ, вул. І.Шевцова, 1, адміністративний корпус, 2 поверх, 207 каб.

  1. Порядок участі у голосуванні:

4.1. Для того, щоб взяти участь у Голосуванні, Абоненту, який виявив таке бажання, необхідно з номеру телефону, який підключений до мереж Операторів, зазначених в п. 3.1 цих Правил, надіслати SMS-повідомлення на короткий номер 7888 з кодом учасника Передачі, за якого Абонент прагне віддати голос, (код учасника Передачі від «01» до «04»).

4.2. Безпосередньо у текстовій інформації, що з’являється на екрані, та/або у оголошеннях ведучого Передачі під час випуску Передачі в ефірі Телеканалу СТБ усім глядачам повідомляється, який саме код присвоєно учаснику Передачі.

4.3. У випадку успішного надсилання SMS-повідомлення на короткий номер 7888, з рахунку Абонента списується вартість, вказана у пункті 3.7. цих Правил, при цьому, вартість сплачується і у випадку, коли Абонент направляє SMS-повідомлення в період коли Голосування не проводиться. Вартість SMS-повідомлення автоматично знімається з рахунку Абонента, але голос не зараховується.

4.4. Протягом строку Голосування, вказаного у п.2.2. цих Правил, Голосування проводиться тільки за тих учасників, інформація про яких з’являється у текстовій інформації на екрані та/або які оголошуються ведучим Передачі, та приймають участь у Передачі, щодо якого відбувається Голосування.

Механізм SMS-голосування за коротким номером 7888:

4.5. Після того, як Абонент надіслав SMS-повідомлення з певним кодом, а саме: від «01» до «04», на короткий номер 7888 у часовому проміжку, вказаному в п. 2.2. цих Правил, такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що підтверджує участь у Голосуванні і зарахування голосу.

4.6. У випадку, якщо Абонент надсилає SMS-повідомлення поза офіційним часом проведення Голосування – проміжок часу до старту Голосування та після закінчення Голосування – такому Абоненту надходить SMS-повідомлення відповідного змісту.

4.7. Одне SMS, надіслане в Період Голосування, зараховується як 1 (один) голос за одного учасника. В одному SMS-повідомленні може бути вказаний код лише одного учасника.

4.8. У разі помилкової вказівки коду чи вказівки коду, якого не існує, чи вказівки кодів двох або більше учасників в одному SMS-повідомленні, такі SMS-повідомлення до результатів Голосування не зараховуються (при цьому вартість надсилання SMS-повідомлення сплачується у повному розмірі і не повертається).

  1. Заохочення для Абонентів:

5.1. За результатами Голосування визначаються 4 (чотири) Переможців-Абонентів, які в якості заохочення отримують право на особисту зустріч з одним із чотирьох  учасників Передачі, за яких відбувається Голосування. При цьому визначення Переможців-Абонентів відбувається таким чином:

1 (один) Переможець-Абонент – який надіслав найбільшу кількість SMS-повідомлень на номер 7788 з кодом «01»;

1 (один) Переможець-Абонент – який надіслав найбільшу кількість SMS-повідомлень на номер 7788 з кодом «02»;

1 (один) Переможець-Абонент – який надіслав найбільшу кількість SMS-повідомлень на номер 7788 з кодом «03».

1 (один) Переможець-Абонент – який надіслав найбільшу кількість SMS-повідомлень на номер 7788 з кодом «04».

При цьому Переможець-Абонент, як правило, отримує право зустрітися з тим учасником, за якого він надіслав найбільшу кількість SMS-повідомлень. У рамках зустрічі Передачі Переможцю-Абоненту буде надано можливість спілкування з учасником, жодні послуги, консультації не надаються і не можуть бути надані.

У разі неможливості особистої зустрічі з цим учасником, Переможцю-Абоненту буде запропоновано зустрітись з іншим учасником на вибір ПрАТ «ММЦ-СТБ».

5.2. Визначення Переможців-Абонентів здійснюється за допомогою програмно-апаратного комплексу ПрАТ «ММЦ-СТБ»: Переможцями визнаються ті Абоненти, які відправили з одного номеру телефону найбільшу кількість SMS-повідомлень, що були зараховані у Голосуванні. Рішення про визначення Переможців-Абонентів є остаточним і ПрАТ «ММЦ-СТБ» не вступатиме з Абонентами у листування чи інші форми переговорів щодо обговорення результатів.

5.3. ПрАТ «ММЦ-СТБ» забезпечує право на зустріч з учасником Передачі та організовує зустріч Переможців-Абонентів з відповідним учасниками.

5.4. Умови реалізації права на зустріч з учасником Передачі:

5.4.1.   Протягом 20-ти робочих днів з моменту закінчення Періоду голосування представник ПрАТ «ММЦ-СТБ» зв’язується з Переможцями-Абонентами за номерами телефонів, з яких було надіслано SMS. Такий спосіб повідомлення є єдиним та достатнім способом повідомлення.

5.4.2.   Якщо протягом 30-ти робочих днів з моменту закінчення Періоду голосування представнику ПрАТ «ММЦ-СТБ» з незалежних від нього причин не вдається зв’язатися з Переможцем-Абонентом, такий Абонент втрачає статус Переможця, його право на зустріч з учасником  анулюється. В такому разі Переможцем-Абонентом визнається Абонент, з номеру якого було надіслано наступну найбільшу кількість SMS-повідомлень.

5.4.3.   Переможцю-Абоненту необхідно протягом доби з того моменту, як його повідомили про перемогу, підтвердити по телефону своє бажання зустрітися з учасником, та в строк вказаний представником ПрАТ «ММЦ-СТБ» надати наступні документи:

— копії сторінок паспорту громадянина України Переможця-Абонента: 1, 2, 3, 4, 5 та сторінка з адресою реєстрації;

— підтвердження права на використання номеру телефону, з якого було надіслано SMS;

— підписану письмову згоду на зйомку та використання зображення Переможця-Абонента в будь-яких матеріалах, в т.ч. шляхом публічного сповіщення (трансляції), а також на згадування свого імені під час трансляції (згода надається ПрАТ «ММЦ-СТБ»);

— підписану письмову згоду на обробку своїх персональних даних: на збирання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), поширення (у тому числі передачу контролюючим органам відповідно до вимог чинного законодавства), знищення (згода надається ТОВ ПрАТ «ММЦ-СТБ»).

5.5. ПрАТ «ММЦ-СТБ» не несе відповідальність за те, що зустріч Переможця- Абонента з учасником не відбулася, якщо Переможець-Абонент впродовж доби з моменту його повідомлення про перемогу не надасть підтвердження про своє бажання зустрітися з учасником (п. 5.4.3. Правил). В такому випадку Абонент втрачає статус Переможця-Абонента, його право на зустріч з учасником анулюється. В такому разі Переможцем визнається Абонент, за номером телефону, з якого було надіслано наступну найбільшу кількість SMS-повідомлень.

5.6. У випадку, якщо Переможець-Абонент ініціював надсилання SMS-повідомлення від імені юридичної особи (наприклад, повідомлення з телефонного номера, яким користується Абонент — юридична особа, що є власником особового рахунку, на якому зареєстрований такий телефонний номер), право на заохочення отримує представник такої юридичної особи за вибором її керівника.

5.7.  Втрачають право на зустріч Абоненти, номери телефонів яких на момент організації зустрічі були заявлені як втрачені, або вкрадені, або не є фактичною власністю такого Абонента.

5.8. У разі порушення Абонентом Правил участі у Голосуванні (у тому числі надання недостовірної інформації), ПрАТ «ММЦ-СТБ» залишає за собою право ухвалити рішення про анулювання результатів Абонента у Голосуванні. В такому разі Переможцем визнається Абонент, за номером телефону, з якого було надіслано наступну найбільшу кількість SMS-повідомлень.

5.9. Витрати на проїзд Переможця-Абонента до місця зустрічі з учасником Передачі і в зворотному напрямку, проживання, харчування та будь-які інші витрати Переможець-Абонент несе самостійно та компенсації вони не підлягають.

5.10. Переможець-Абонент має право відмовитися від зустрічі  з  учасником Передачі, в такому випадку жодна  компенсація, в т.ч грошова, Переможцю-Абоненту не виплачується.

5.11. Якщо Переможець-Абонент не з’являється на зустріч з учасником Передачі в призначений представником ПрАТ «ММЦ-СТБ» час та місце, такий Абонент не отримує будь-якої компенсації, в т.ч. грошової за втрачене право зустрічі та втрачає право на організацію повторної зустрічі з учасником Передачі.

  1. Додаткова інформація:

6.1.  Участь у Голосуванні шляхом надсилання SMS-повідомлення з кодом учасника Передачі від «01» до «04» на короткий номер 7888 означає, що Абонент ознайомлений і повністю згодний з умовами цих Правил та згоден отримувати SMS-повідомлення з інформацією будь-якого змісту у тому числі і з рекламною метою, що не суперечить законодавству України, від ПрАТ «ММЦ-СТБ».

6.2. Інформація про умови та порядок Голосування у Передачі розміщується на веб-сайті www.stb.ua.

6.3. ПрАТ «ММЦ-СТБ» мають право вносити в односторонньому порядку зміни до будь-якого з положень цих Правил, про що глядачі Передачі повідомляються або в ефірі Телеканалу СТБ та/або на сайті Телеканалу СТБ www.stb.ua.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: