Битва екстрасенсів

«Битва екстрасенсів. Діти-ясновидці» – світова прем'єра!

До прем’єри реаліті-шоу «Битва екстрасенсів. Діти-ясновидці» залишилося всього декілька днів! Уже цієї неділі, 19 квітня, о 19:00 ви зможете спостерігати за таємничими подіями, що відбуватимуться у четвертому сезоні проекту за участю юних екстрасенсів. Яка ж буде дитяча «Битва», нам розповів шеф-редактор проекту «Битва екстрасенсів» — Олексій Удовицький.

Про конкурси: У прем’єрній програмі будуть стандартні випробування, які ми пропонуємо пройти претендентам на участь у «Битві екстрасенсів». Перше — визначити, що знаходиться за чорною ширмою. Друге — пошук живої енергії. До речі, на цей раз юні екстрасенси шукатимуть те, чого більшість з них смертельно боїться. І третє — «містер Х». У ролі загадкового гостя, якого учасники повинні описати із закритими очима, виступила дуже відома в Україні особистість. Без неї ми не уявляємо вітчизняний шоу-бізнес. Про те, хто нею буде, ви зможете дізнатися вже цієї неділі, 19 квітня, о 19:00. Додам лише, що запрошена зірка була дуже здивована відповідями деяких учасників.

Про зоряних гостей програми: Окрім відомого «містера Х», чиє ім’я я поки не розкриватиму, в зйомках взяли участь багато відомих людей, а саме: Світлана Лобода, Віталій Козловський, Анастасія Заворотнюк та інші. Також ми залучили до участі екстрасенсів, які на собі відчули, що таке «Битва» — тих, хто брав участь у нашому проекті раніше. Наші юні ясновидиці завжди із невдаваним інтересом та захватом приймали новини про участь таких людей у зйомках.

Про містичні випадки: Містичні випадки під час зйомок подібного проекту відбуваються постійно. Екстрасенси часто виходять за рамки експериментів, що проводяться, і розповідають речі, які ми у них навіть не запитуємо. Вони діагностують героїв конкурсів, розповідають про їх минуле, майбутнє, дають поради. Наведу один приклад. Ми перевіряли на детекторі брехні Віталія Козловського. Потім показували екстрасенсам записане відео та просили їх визначити: де правда, а де ні. У кадрі з Віталієм був фахівець з детекторів брехні та перевірки на них, який власне і тестував співака. Але на самому конкурсі чоловіка не було. Один з екстрасенсів сказав, що цій людині в цей час дуже погано, з ним щось сталося, він живий, але наляканий і погано себе почуває. Як виявилося пізніше, якраз у той момент наш експерт потрапив в автомобільну катастрофу. Дуже часто при проходженні того або іншого конкурсу екстрасенси розповідають такі подробиці, які герої не говорили навіть в інтерв’ю журналістам. Звідки вони про це дізнаються — для нас загадка. Але, напевно, саме в таких ситуаціях і перевіряються справжні екстрасенси.

Про хобі: Учасники 4-го сезону в тому віці, коли вони, незважаючи ні на що, залишаються дітьми. У них такі ж захоплення, як і у їх однолітків. Вони грають, бавляться, чіпляють один одного. Але як тільки вмикається камера, і діти приступають до виконання завдання — вони в одну мить стають серйозними, переживають і за себе, і за своїх товаришів. Ну і ще наші учасники відрізняються від звичайних дітей тим, що вони цікавляться незвичайним, потойбічним світом. Ворожать по руці, чують голоси, відчувають речі, недоступні звичайній людині.

Про світову прем’єру: У неділю, 19 квітня, відбудеться, без перебільшення, світова прем’єра. «Битву екстрасенсів» серед дітей не проводила ще жодна країна, в якій виходить цей проект. Ми сподіваємося, що наш досвід буде успішним, а головне — аби програма сподобалася глядачеві, оскільки його оцінка для нас є вищим критерієм. Ми дуже старалися і чекатимемо успішної прем’єри.

Підготувала Наталя Єрмакова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: