Зважені та щасливі

Вправи з резинкою від Марини Боржемської

Тренер проєкту «Зважені та щасливі»-9 Марина Боржемська щодня приділяє достатньо часу своєму тілу. Фізичні навантаження стали вже невід’ємною частиною її життя. Але чого тільки не придумаєш, щоб урізноманітнити свої заняття спортом. Новим елементом стали спортивні резинки, які слугують замість навантажувачів і дозволять працювати з власною вагою в домашніх умовах.

Вправи з резинкою від Марини Боржемської

Більше на тему: Вправа для рук із резинкою від Марини Боржемської

Еспандер, або простими словами резинка для спорту, швидко набрав популярності. Простий спортивний атрибут допомагає розігріти і посилено пропрацювати всі м’язи. Застосовується досить часто як професіоналами, так і новачками в різних видах спорту. Але якщо ж ваша мета привести своє тіло в порядок і в подальшому підтримувати форму, еспандер ідеально підійде і для цього. Комплексом вправ з резинкою поділилася Марина Боржемська в своєму Instagram. Ці навантаження можна виконувати вдома, надворі, в залі, на відпочинку тощо.

Вправи з резинкою

  1. Поставте ноги на ширині плечей. Резинку помістіть на ногах вище колін. Починайте виконувати присід, згинаючи руки в ліктях.
  2. У тому ж вихідному положенні, з резинкою вище колін, починайте виконувати присіди з кроком вліво, потім вправо. Робіть крок в сторону в момент виконання присідань.
  3. Станьте в початковому положенні, руки зімкніть в замок на рівні грудей, резинку розмістіть вище колін. Відводьте ліву ногу від стегна, а потім праву.
  4. У тому ж вихідному положенні відводьте ліву ногу назад, а потім праву.
  5. У тому ж вихідному положенні виконуйте махи вперед. Розверніть стегно назовні і натягніть стопу на себе. Слідкуйте за ногами, щоб ви відчували, як працюють внутрішні частини стегна.

Виконуйте всі вправи 2030 разів по 34 повторення.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina)

 

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina)

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.