Поради-міфи для схуднення розвіяв Володимир Однорог
В інтернеті ширяться поради для схуднення, яким багато читачів намагаються слідувати. Однак деякі з них не працюють. Ба більше, часом результати схуднення негативно впливають на стан здоров’я. Учасник 2-го сезону проєкту «Зважені та щасливі» Володимир Однорог розповів, до яких порад точно не варто прислуховуватися, адже вони шкодять вашому організму.
Бажання схуднути досить часто увінчується негативними наслідками. Це можуть бути порушення роботи організму, набір додаткової ваги або відсутність будь-якого результату. Причиною цього є неправильні поради псевдодієтологів. Вже не секрет, що «голодні» дієти вводять організм у стан стресу й змушують відкладати все з’їдене про запас. Разом з тим з’являються нові рекомендації щодо дотримання дієт. Чого точно слід остерігатися — знає Володимир Однорог.
Більше на тему: Дієтичне меню на три дні від Володимира Однорога
Порада-міф №1. Всі вуглеводи погані
Вуглеводи необхідні організму для енергії та витривалості, концентрації та відновлення. Саме тому Володимир закликає не скорочувати їх кількість. Скорочення вуглеводів – це трюк, який не працює. Натомість людина витрачає життєво важливі поживні речовини.
Порада-міф №2. Включити у раціон низькокалорійні продукти
Володимир Однорог пропонує включити в раціон ті продукти, які врівноважують гормони, допомагають спалювати жир і прискорюють обмін речовин. Ці продукти для всіх різні, але загалом варто збалансувати білки, корисні жири, вуглеводи, а також включити в раціон більше свіжих овочів і фруктів.
Порада-міф №3. Спорту без здорового харчування достатньо
Одним із найголовніших міфів про схуднення є думка, що фізичні вправи можуть подарувати фігуру мрії навіть без дотримання правильного харчування. Проте надмірні навантаження можуть спричинити в організмі стресову реакцію і загальмувати процес втрати ваги. Чоловік радить тренуватися 45–60 хвилин тричі на тиждень.
Більше на тему: Міфи про схуднення розвіяла Марина Боржемська
Порада-міф №4. Детокс допоможе схуднути
Попри те, що цей міф є досить поширеним і користується великою популярністю, він ще малоефективний. Якщо на початку буде спостерігатися зниження ваги (найчастіше вага води) та приплив енергії, то втрата ваги зрештою зупиниться. А пропуски їжі змушують порушувати метаболізм, що негативно впливає на систему роботи шлунково-кишкового тракту і затримує всі токсини.
Порада-міф №5. Весь цукор однаковий і його вживання потрібно обмежити
Учасник проекту «Зважені та щасливі» переконує, що цукор у фруктах дуже відрізняється від цукру у цукерках та інших солодощах. У фруктах містяться волокна, вітаміни та мінерали. Попри це також не варто зловживати такими продуктами, адже великий вміст фруктози є також небезпечним.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.