Міфи про схуднення розвіяла Марина Боржемська
Тренер проєкту «Зважені та щасливі»-9 Марина Боржемська — прихильник правильного способу життя. Замість будь-яких дієт тренер вважає за краще обирати спорт і збалансоване харчування. Однак існує неправильне уявлення про процес втрати ваги. Саме тому Марина Боржемська вирішила розвіяти міфи про схуднення.
Правильне харчування користується все більшою популярністю. Однак багато хто все ж запитує, що це таке і з чого необхідно починати. Насамперед по інформацію ми звертаємося в інтернет, де «гуляє» багато неправдивих фактів про схуднення.
Міф про схуднення №1
Вода вимиває вітаміни з організму
Марина Боржемська спростовує цей міф, адже людина на 50–86% складається з води (залежно від віку). Вода для організму — це джерело живлення і енергії. Ба більше, вона зволожує кисень для дихання, захищає життєво-важливі органи, допомагає в обміні речовин і виводить різні відходи з організму. Протягом дня організм людини втрачає 2–3 літри води. Тому підтримувати водний баланс вкрай важливо, адже навіть в процесі дихання відбувається втрата рідини.
Міф про схуднення №2
«Їм, як дюймовочка, і не худну»
Тренер розповіла, що отримує листи від дівчат, які роблять все можливе, щоб схуднути. Мало їсти, пити 1,5 літра води і займатися спортом — усім відома формула для схуднення. Однак головною помилкою є недостатня кількість їжі. Марина Боржемська стверджує, що їсти треба багато, адже їжа — це паливо для вашого організму. Запустити органи в роботу і вироблення необхідних розпалюючих елементів неможливо без запуску метаболізму. Таким чином, замість спалювання жирів він буде їх накопичувати.
Міф про схуднення №3
Заміна повноцінної вечері на фрукти
Вечеря повинна бути у вашому раціоні обов’язково. А фрукти краще вживати до обіду, оскільки в них міститься велика кількість вуглеводів і цукру. Вночі організм не справляється з ними і відкладає їх про запас.
Міф про схуднення №4
Набір ваги через гормональні піґулки
Марина Боржемська розділяє два різні поняття: гормональний фон і гормональні препарати. Піґулки, які впливають на гормони, викликають апетит. Але не більше. Тому, щоб не набрати вагу, необхідно мати силу волі та продовжувати харчуватися правильно.
Більше на тему: Міфи про здоровий спосіб життя спростувала Мирослава Ульяніна
Міф про схуднення №5
Правильне харчування — дороге!
Неодноразово Марина говорила про те, що правильне харчування — це не дорогі продукти, а спосіб приготування інгредієнтів і час їх вживання. Овочі можна смажити в жирній олії та їсти курячу відбивну. А можна стушкувати овочі на пару і запекти курячу грудку. Продукти однакові, однак спосіб їх приготування — різний. І відповідно, вплив їх на організм відрізняється. Хто яку мету переслідує: смачно поїсти або подбати про своє тіло.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.