Зважені та щасливі

Міфи про схуднення розвіяла Марина Боржемська

Тренер проєкту «Зважені та щасливі»-9 Марина Боржемська — прихильник правильного способу життя. Замість будь-яких дієт тренер вважає за краще обирати спорт і збалансоване харчування. Однак існує неправильне уявлення про процес втрати ваги. Саме тому Марина Боржемська вирішила розвіяти міфи про схуднення.

Мифы про похудение

Правильне харчування користується все більшою популярністю. Однак багато хто все ж запитує, що це таке і з чого необхідно починати. Насамперед по інформацію ми звертаємося в інтернет, де «гуляє» багато неправдивих фактів про схуднення.

Міф про схуднення №1

Вода вимиває вітаміни з організму

Марина Боржемська спростовує цей міф, адже людина на 50–86% складається з води (залежно від віку). Вода для організму — це джерело живлення і енергії. Ба більше, вона зволожує кисень для дихання, захищає життєво-важливі органи, допомагає в обміні речовин і виводить різні відходи з організму. Протягом дня організм людини втрачає 2–3 літри води. Тому підтримувати водний баланс вкрай важливо, адже навіть в процесі дихання відбувається втрата рідини.

Мифы про похудение

Міф про схуднення №2

«Їм, як дюймовочка, і не худну»

Тренер розповіла, що отримує листи від дівчат, які роблять все можливе, щоб схуднути. Мало їсти, пити 1,5 літра води і займатися спортом — усім відома формула для схуднення. Однак головною помилкою є недостатня кількість їжі. Марина Боржемська стверджує, що їсти треба багато, адже їжа — це паливо для вашого організму. Запустити органи в роботу і вироблення необхідних розпалюючих елементів неможливо без запуску метаболізму. Таким чином, замість спалювання жирів він буде їх накопичувати.

Мифы про похудение

Міф про схуднення №3

Заміна повноцінної вечері на фрукти

Вечеря повинна бути у вашому раціоні обов’язково. А фрукти краще вживати до обіду, оскільки в них міститься велика кількість вуглеводів і цукру. Вночі організм не справляється з ними і відкладає їх про запас.

Мифы про похудение

Міф про схуднення №4

Набір ваги через гормональні піґулки

Марина Боржемська розділяє два різні поняття: гормональний фон і гормональні препарати. Піґулки, які впливають на гормони, викликають апетит. Але не більше. Тому, щоб не набрати вагу, необхідно мати силу волі та продовжувати харчуватися правильно.

Більше на тему: Міфи про здоровий спосіб життя спростувала Мирослава Ульяніна

Міф про схуднення №5

Правильне харчування дороге!

Неодноразово Марина говорила про те, що правильне харчування — це не дорогі продукти, а спосіб приготування інгредієнтів і час їх вживання. Овочі можна смажити в жирній олії та їсти курячу відбивну. А можна стушкувати овочі на пару і запекти курячу грудку. Продукти однакові, однак спосіб їх приготування — різний. І відповідно, вплив їх на організм відрізняється. Хто яку мету переслідує: смачно поїсти або подбати про своє тіло.

Мифы про похудение


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina)

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.