Зважені та щасливі

Вправи на сідниці від Марини Боржемської

Тренер проєкту «Зважені та щасливі»-9  Марина Боржемська поділилася новими вправами на сідниці в своєму Instagram. Комплекс мотиваційних тренувань завжди повинен супроводжуватися правильним харчуванням, про яке не варто забувати. Недотримання цих двох взаємопов’язаних компонентів часто дає про себе знати саме в сідничних зонах. Вправи для опрацювання сідничних м’язів від Марини Боржемської дивіться в матеріалі.

марина боржемская

Марина Боржемська ретельно стежить за своєю фізичною формою. Багато глядачів «Зважених» дуже хочуть займатися з тренером, але не мають такої можливості. Саме тому тренер проєкту «Зважені та щасливі» 2019 показала не складні, але ефективні навантаження на сідничну групу м’язів.

Вправи на сідниці

  1. Прийняти положення лежачи, руки вздовж тіла. З зігнутими колінами — підняття таза вгору.
  2. У тому ж положенні розставити ноги на ширині плечей зі ступнями назовні і повторити підняття таза вгору, опускаючись плавно на вдиху.
  3. У тому ж положенні розставити ноги на ширині плечей зі ступнями всередину, підняття таза вгору на видиху.

Доброе утро 😉. Давайте немного прокачаем ягодичные мышцы🙃🌰🔥. 3-4 подхода, 20 повторений, при каждой смене постановки ног😊#стб #маринаузелкова #тренер #фитнес #тренировка #упражнения #спорт #зож #похудение #ягодицы #зваженiтащасливi #stb #stbua #uzelkova #sport #fitness #sportlife #sportgirl #fitnessaddict #fitnessmotivation #coach #sporttime #fitnessgirl #fitnesslife #instasport #body #wow #women #newbalance #sporty

A post shared by Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina) on

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.