Зважені та щасливі

Учасниця проєкту «Зважені та щасливі»-9 розповіла про любов до Іраклі Макацарія

У 9-му сезоні проєкту «Зважені та щасливі» новим тренером став Іраклі Макацарія. Чоловік користується підвищеним інтересом з боку жіночої статі, і дівчата проєкту не були винятком. Хто з учасниць шоу «Зважені та щасливі»-9 зізнався в почуттях до Іраклі Макацарія — читайте в матеріалі.

иракли макацария

У команді тренера Іраклі Макацарія багато молодих дівчат. Однак одна з них від початку не приховувала своєї симпатії до наставника. Лала Алієва на одному з конкурсів боролася за всі випуски проєкту «Холостяк» в головній ролі з Іраклі. Тоді всі конкуренти помітили небайдужість медсестри до тренера.

иракли макацария

У 7-му випуску проєкту «Зважені та щасливі»-9 Лала залишила шоу. Прийшовши на ток-шоу «Зважся», ведуча Аніта Луценко вирішила поцікавитися у дівчини, що та відчуває до свого наставника.

«Всім відомо, що моїм тренером був чоловік. Він прекрасний мотиватор, який підтримував мене на зважуванні. Я думаю, його важко не полюбити як тренера», — зізналася Лала.

Учасниця проєкту Зважені та щасливі 9 про любов до Іраклі Макацарія

Сам Іраклі відреагував позитивно. Адже він завжди відчуває, коли подобається дівчатам.

«У цій ситуації Лала прекрасно знає, що я її підтримаю будь-якої миті. Ми дуже близькі та хороші друзі. І я буду радий їй допомагати», — роз’яснив чоловік.

Однак серце тренера, як і раніше, залишається вільним. Нагадаємо, що зовсім недавно Іраклі Макацарія зайнявся виробництвом ювелірних виробів, всі виручені кошти від яких підуть на благодійність.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.