Зважені та щасливі

Чистка язика: корисні ранкові звички Мирослави Ульяніної

Ведуча проекту «Зважені та щасливі»-8, відома блогерка та фітнес-інструктор Мирослава Ульяніна говорить про здорові ритуали, які виконує зранку. Раніше ми ділилися рекомендаціями про полоскання, а зараз йтиметься про чистку язика. Навіщо і як це робити, аби бути здоровими? Дізнайтеся у матеріалі.

girl-1

Рот — місце скупчення різноманітних бактерій та грибків. Темнота, тепло та відносно нейтральний рівень кислотності дає змогу мікробам легко розмножуватись. Цьому сприяє ще й погана гігієна ротової порожнини.

Більше на тему: Чим замінити каву? Поради Мирослави Ульяніної

Крім того, на язику, зубах і щоках може утворитися наліт, який набуває жовтуватого, коричневого і навіть зеленого кольору. 

Про такі наслідки мало хто чув, а тому небагато людей чистять язик і знають про необхідність цієї процедури. Однак це дуже важливий ритуал. Так вважає й Мирослава Ульяніна.

Більше на тему: Як приготувати смузі для схуднення: рецепт Мирослави Ульяніної

«На язику знайдено близько 40 акупунктурних точок, пов’язаних із різними відділами головного мозку, при стимуляції їх під час чищення відбувається поліпшення уваги, здатності до концентрації і планування. Окрім таких результатів, є і банальні гігієнічні. Регулярно чистити язик потрібно, щоб: запобігти розвитку карієсу (бактерії на язику в процесі життєдіяльності виділяють кислоти, які руйнують зубну емаль), прибрати наліт із язика, підвищити якість смакового сприйняття – чистий язик краще відчуває смак», — пише Мирослава.

Публикация от Мирослава Ульяніна (@myroslava_ulianina)

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.