Зважені та щасливі

Чим небезпечна фруктова дієта

Останнім часом серед людей, які хочуть схуднути, популярністю користується так звана фруктова дієта. Вважається, що вона дуже ефективна і водночас корисна. Чи так це розповіли дієтологи проекту «Зважені та щасливі»

Фруктова дієта: шкода чи користь

Фруктова дієта – це дієта безбілкова, безжирова. Дієтологи кажуть, що виснажуються білкові запаси, тобто м’язи, – і шкіра стає в’ялою. У будь-якому випадку, для повного і правильного функціонування організму необхідна наявність всіх мікро- і макроелементів. Наприклад, білки відповідають за правильний обмін речовин, стан волосся, шкіри, судин і сухожиль. Тому виключати їх з раціону небезпечно.

Більше на тему: Топ-5 корисних сніданків від Мирослави Ульяніної

Звичайно, спочатку фруктова дієта проходить гарно. Людина починає худнути, але тривале дотримання такої дієти починає виражатися у целюліті, наприклад. Підшкірний жир формується за рахунок надлишкової кількості глюкози і фруктози, які нікуди не діваються.

Фруктова дієта: шкода чи користь

Також слабшає імунна система. Звичайно, ніхто не заперечує того, що фрукти їсти можна, тільки не на шкоду. Але теорія про те, що фрукти відповідають за імунітет – помилкова. У фруктах багато глюкози і фруктози. Глюкоза стимулює вироблення інсуліну, а фруктоза у великій кількості перетворюється на жири. Ось і весь механізм. Якщо безмірно їсти фрукти, то люди обов’язково погладшають.

Більше на тему: Основи правильного харчування від Марини Узелкової

Головне, правильно збагачувати свій організм всіма необхідними речовинами. Це білки, вуглеводи і навіть жири. Все залежить від того, як побудований людський раціон. Іноді це буває сніданок або другий сніданок. Іноді – полуденок. Солодкі продукти можна їсти між обідом і вечерею. Це знімає стан напруги, тому саме в цей час найбільше хочеться солодощів. Цим солодким можуть бути фрукти. Просто з’їдати не 2 кг за раз, а менше.

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.