Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»: як правильно віджиматися від підлоги

Тренери проекту «Зважені та щасливі» часто і з величезним задоволенням діляться з відвідувачами сайту BIG.STB.UA корисними порадами. І цього разу В’ячеслав Узелков на прикладі учасника 6 сезону проекту Романа Сахна покаже, як правильно віджиматися.

Більше на тему: Вправи для схуднення в домашніх умовах від Володимира Однорога

Віджимання – це найуніверсальніша вправа, яку ми можемо робити і вдома. Однак, щоб вона була ефективною, її потрібно правильно виконувати. Слава не тільки розповів про це, а й вказав на найпоширеніші помилки, які ми допускаємо під час віджимання.

Головні помилки

  • Неправильне положення тулуба та стегон

Щоб полегшити для себе виконання віджимань, багато спортсменів-початківців високо піднімають або, навпаки, опускають стегна. Найчастіше це відбувається через слабкі м’язи пресу. Щоб поліпшити техніку виконання, зміцнюйте м’язи живота.

  • Неправильна постановка рук

Не потрібно ставити руки дуже широко або піднімати їх вище голови. Під час віджимання середнім хватом у вихідній позиції кисті мають бути розташовані на рівні середини грудей. Не намагайтеся тримати долоні близько до тіла: в ідеалі – ширше плечей.

  • Не опускайте голову

Втомлені грудні м’язи, а також недостатньо розвинені біцепси та трицепси обов’язково призведуть до того, що ви почнете опускати під час вправи голову. Як впоратися? Уявіть, що ваше тіло формує рівну лінію від голови до п’ят, і запам’ятайте: під час віджимання підлоги повинні торкатися ваші груди, а не ніс.

Дивіться ексклюзивне відео з порадами тренера проекту «Зважені та щасливі» В’ячеслава Узелкова:

Video: Віджимання від підлоги: як правильно віджиматися, розповів В'ячеслав Узелков

Віджимання від підлоги - це універсальна вправа, яку можна виконувати вдома. Як правильно віджиматися від підлоги, розповів тренер проекту Зважені та щасливі В'ячеслав Узелков

Читайте також: Що таке анорексія і чому вона виникає

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.