Зважені та щасливі

Василь Вірастюк: Я закусував губу і йшов на тренування

Володар титулу «Найсильніша людина світу» зізнався, що іноді змушував себе тренуватися. Василь розповів, як гартувати силу волі та чим його точно не розчулять учасники «Зважені та щасливі»-8. Подробиці – в матеріалі.

virastyuk_0

Тренер нового сезону «Зважені та щасливі» поділився спогадами про нелегкі спортивні часи. Василь, як і далекі від великого спорту люди, мав психологічні спади. Тоді в нього зовсім зникало бажання тренуватися. Саме думка про те, що ніхто за тебе нічого не зробить, надихала спортсмена не здаватися.

Читайте також: «Зважені та щасливі»: В’ячеслав Узелков розповів, яким бачить 8 сезон

«Якщо з’являлися негативні думки, то сумка на плечі – і пішов у спортзал» – каже Вірастюк.

Власних дітей Василь Вірастюк також намагається навчити любити спорт. Проте, на думку спортсмена, у сучасних дітей є вибір, а вибирають вони завжди найлегше. Тому іноді можна наштовхнути дітей на здоровий шлях.

Читайте також: Марина Узелкова зізналася, що вона тренер із комплексом відмінниці

«Я просто саджу їх у машину і везу тренуватися. Ось і все. Ви не думайте, що діти будять мене зранку зі словами «Тату, ми поїдемо сьогодні на тренування?» – розповідає Василь Вірастюк.

За словами найсильнішої людини світу, силу волі можна гартувати. Це він і планує робити на проекті «Зважені та щасливі»-8. Василь Вірастюк зауважив, що йому, як спортсмену, знайомі і сльози, і багато інших маніпуляцій. Саме тому їх, тренерів, сльозами не розчулиш.

Читайте також: У «Зважені та Щасливі»-8 з’являться нові тренер і ведуча

А для тих, хто хоче бути струнким та красивим, тренер «Зважених та щасливих» дав просту, але дієву пораду: набратися терпіння. Результат може прийти не одразу, зате ви будете почуватися набагато краще.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.