Зважені та щасливі

Марина Узелкова зізналася, що вона тренер із комплексом відмінниці

Тренер проекту «Зважені та щасливі»-8 розповіла, як надихатиме своїх підопічних. Марина Узелкова повідала про силу волі та про ефективні методи схуднення. Подробиці – в матеріалі!

6654_max

За словами Марини Узелкової, для ефективного схуднення важливі кілька факторів: і спорт, і мотивація, і харчування. Усі три пункти повинні йти нога в ногу, і лише тоді учасники зможуть досягти мети. Тренер вважає, що без правильного раціону людина не зможе навчитися формувати свій графік, не зможе перебудувати своє життя.

Читайте також: Аніта Луценко прокоментувала вихід із проекту «Зважені та щасливі»

Для всіх, хто хоче змін, хоче почати з чистого аркуша, є хороша новина. Марина Узелкова вважає, що силу волі можна тренувати так само, як і м’язи.

«Мені здається, силу волі можна набути і з досвідом. Тому що ми ж народжуємося у різних сім’ях, у різних ситуаціях. Не завжди наші близькі люди можуть прищепити нам силу волі. Тобто сила волі – це такий собі досвід, який набуваєш роками», – каже Марина.

Читайте також: «Зважені та щасливі»: В’ячеслав Узелков розповів, яким бачить 8 сезон

Дружина В’ячеслава Узелкова зізналася, що вона справедливий тренер із комплексом відмінниці. Марина вважає, що буде певним подразником для багатьох. Однак саме такий метод допоможе учасникам швидше прийти до своєї мети.

«Буде все. Буде і батіг, і пряник. Буде подруга, а іноді навіть і ворог якоюсь мірою. Тому що все одно учасники сприйматимуть мене критично», – розповіла Марина Узелкова.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.