Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: вправа для стегон від Марини Узелковой

Одна з найбільш проблемних зон для дівчат – це стегна. Ненависні зайві сантиметри ускладнюють вибір одягу, а про короткі джинсові шорти спекотного літнього дня і зовсім можна забути. Тренер проекту «Зважені та щасливі»-7 Марина Узелкова на прикладі однієї з учасниць показала ефективні вправи, які в найкоротший термін допоможуть привести стегна в тонус.

Дивіться також: Зважені та Щасливі 7 випуск 3 від 14.09.2017

Вправа для стегон від Марини Узелковой

Ангеліні Вертій 27 років. Дівчина прийшла на проект, щоб разом з чоловіком позбутися проблеми, яка заважає їх сімейному щастю – зайвої ваги. Спочатку учасниця важила 104 кілограми. Однак вже за перший тиждень скинула 4. Причиною тому стало бажання, і, звичайно ж, робота тренерів.

Другого тижня під час тренування Марина Узелкова показала Ангеліні і телеглядачам як за допомогою присідань можна позбутися жирових відкладень в області стегон. Для цієї вправи не потрібен спортзал!

Рекомендації тренера:

  • Присідати потрібно під кутом 90 градусів
  • Коліна не повинні виходити за кінчики пальців ніг
  • Дихання рівномірне: вниз-вдих, вгору-видих
  • спина рівна

Як правильно виконувати вправу – дивіться у відео:

Video: Вправа для стегон від Марини Узелковой

У проекті Зважені та Щасливі - 7 сезон, Марина Узелкова показала одну єдину вправу для стегон, за допомогою якого можна прибрати жир з ніжок. Дивіться, як правильно присідати і, як робити вправу для стегон, щоб схуднути в ногах

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.