Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: як мотивувати себе займатися спортом?

Напередодні нового сьомого сезону проекту давайте згадаємо, як мотивували себе учасники «Зважені та щасливі»-6. Адже багато глядачів дуже хочуть почати займатися спортом, але не знають, як себе до цього стимулювати. Сайт BIG.STB.UA спілкувався з психологом проекту Оленою Божук і довідався, для якого типу людей підходить мотивація тренера жіночої команди Марини Боржемської-Узелкової, а для кого – мотивація В’ячеслава Узелкова.

«Як в чоловічій, так і в жіночій командах були зібрані учасники з абсолютно різними індивідуально-типологічними та психологічними особливостями, тому працювати тренерам довелося ефективно з усіма учасниками шляхом врахування індивідуальних особливостей особистості. І Славі, і Марині довелося бути більш жорсткими і директивними в роботі», – розповіла психолог проекту« Зважені та щасливі-6» Олена Божук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зважені та Щасливі»-7: секрети схуднення від Аніти Луценко!

марина-слава-узелков-главная

У Марини та Слави абсолютно різні підходи до тренувань і мотивації. І кожен з методів досвідчених тренерів ефективний. Наприклад, жінки від природи більш емоційні, потребують вираженні своїх емоцій та переживань.

«Оскільки сезон розділений на чоловіків та жінок, то їм потрібен був різний підхід від тренерів – каже Олена. – Кожна з учасниць була «почута» Мариною і знала, що тепер у неї є наставник, який знає всю біль, а невдачі та труднощі вони долатимуть разом. Уміння Марини до командоутворення, починаючи з марафону, який команда подолала в повному складі, стало значущим. Жінки, незважаючи на конкуренцію і бажання керувати, почали прислухатися один до одного і енергія стала спрямована в потрібне русло».

марина-узелкова

Ні для кого не секрет, що чоловіки від природи схильні до конкуренції, тому В’ячеслав Узелков з першого випробування показав їм їх слабкі та сильні сторони, додав мотивації та бажання довести, що «Я зможу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зважені та щасливі» -7: відеоурок тренування для початківців 

«На своєму прикладі він показав як реагувати на ураження і йти до перемоги, тому це також об’єднало команду. Порівнювати ефективність підходів неможливо, тому що порівнювати можна тільки в рівних умовах, а 6 сезон – це пошук відповіді на питання: «Хто ж переможе – чоловіки чи жінки?» – продовжила Олена.

узелков

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.