Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»: фото ДО та ПІСЛЯ учасників 6 сезону!

Скоро стартує 7 сезон шоу «Зважені та щасливі». Проект не просто робить людей стрункими, здоровими та красивими, але і в корені змінює їх життя. Про це говорять учасники всіх сезонів найвагомішого шоу країни. Щороку ми спостерігаємо за неймовірними перевтіленнями учасників за допомогою тренерів, дієтологів та інших людей, які день і ніч працюють над створенням справжньої казки. Давайте згадаємо, як змінилися учасники «Зважені та щасливі-6»!

Дивитися онлайн Зважені та щасливі 7 сезон випуск 1 від 31.08.2017

Наталья Керн участница Зважені та щасливі 6 сезон

Наталя Керн прийшла на проект, щоб знову відчути себе жінкою. Учасниця після смерті коханого, якого втратила багато років тому, закрилася в собі та сильно набрала у вазі. «Зважені та щасливі» став для неї повним перезавантаженням.

До: 122 кг.

Після: 90 кг.

Схудла на 32 кг. (26,23%)

Максим Грецкий участник Зважені та щасливі 6 сезон

Максим Грецький не тільки зміг схуднути, але і втілив у реальність свої цілі, з якими він прийшов на проект «Зважені та щасливі». Зараз у чоловіка нова робота та кохана дівчина, яка на фіналі була в залі та підтримувала свого обранця.

До: 128 кг.

Після: 111 кг.

Схуд на 17 кг. (13,28%)

Андрей Стратулат участник Зважені та щасливі 6 сезон

Андрій Стратулат залишив 6 сезон «Зважені та щасливі» першим. На жаль, учаснику не вдалося показати хороших результатів на вагах. Він пояснив це тим, що весь час, після того як повернувся додому, відкладав заняття на потім.

До: 128 кг.

Після: 125 кг.

Схуд на 3 кг. (2,34%)

Татьяна Воловик участница Зважені та щасливі 6 сезон

Тетяна Воловик була змушена піти з проекту «Зважені та щасливі-6» і продовжити схуднення вдома через травму ноги. На фіналі дівчина розповіла, що з ногою вже все добре, і вона продовжує тренуватися. А також розповіла, що у неї зав’язалися романтичні стосунки з одним з учасників 6 сезону. Обранцем дівчини став Володимир Гонта, якого в таборі схуднення всі ласкаво називали «Вова-бабушка». Про подробиці роману учасників читайте незабаром на сайті BIG.STB.UA.

До: 110 кг.

Після: 77 кг.

Схудла на 33 кг. (30%)

Кристина Головченко участница Зважені та щасливі 6 сезон

Христина Головченко дуже хотіла стати військовим журналістом, однак не могла здійснити свою мрію, бо боялася, що через зайву вагу в зоні бойових дій не зможе бути рухливою. На жаль, поки Христина ще не досягла потрібної їй вагової категорії, але вона не сходить з наміченого шляху.

До: 111 кг.

Після: 95 кг.

Схудла на 16 кг. (14,41%)

Артем Мовчан участник Зважені та щасливі 6 сезон

Артем Мовчан до проекту вважав себе крутим та привабливим, але лише у віртуальному світі комп’ютерних ігор. В реальності ж він виглядав на 40 років і не мав ніякого особистого життя. А на фіналі Артем розповів, що після змін, які відбулися з його зовнішністю, до нього на вулиці стали самі підходити дівчата і знайомитися. Однак, поки, серце учасника вільно.

До: 136 кг.

Після: 95 кг.

Схуд на 41 кг. (30,15%)

Анна Голубцова участница Зважені та щасливі 6 сезон

Анна Голубцова хоче сяяти, але поки у жінки це не дуже виходить. Незважаючи на те, що Анна практично не схудла, вона зізналася, що її життя кардинально змінилася. Їй, навіть, зробили пропозицію руки та серця. «Чоловік запропонував мені вийти заміж, незважаючи на мою вагу. Але я поки не дала йому своєї згоди, бо хочу змінитися заради нього», – сказала Анна. Однак ім’я обранця учасниця так і не назвала.

До: 178 кг.

Після: 164 кг.

Схудла на 14 кг. (7,87%)

Евгений Шамота участник Зважені та щасливі 6 сезон

Євген Шамота прийшов на фінал «Зважені та щасливі-6» зі своєю дружиною та маленьким синочком. Малюк не зміг всидіти на місці, коли побачив тата, і побіг до нього на сцену, чим викликав розчулення у всього залу. Женя розповів, що почав писати книгу: «Я пишу її для людей таких же, як і я – не від світу цього, божевільних».

До: 125 кг.

Після: 82 кг.

Схуд на 43 кг. (34,4%)

Юля Щетинина участница Зважені та щасливі 6 сезон

Юля Щетиніна на прізвисько «Ананасик» змінилася до невпізнання. Дівчина змінила зачіску і стиль в одязі. Завдяки цьому, зізнається учасниця, її серйозніше стали сприймати колеги та клієнти (дівчина працює юристом – прим. РЕД). А також Юля дуже щаслива, що носить 48 розмір штанів.

До: 117 кг.

Після: 87 кг.

Схудла на 30 кг. (25,64%)

Дмитрий Иванов участник Зважені та щасливі 6 сезон

Дмитро Іванов на прізвисько «Діма-медсестра» зізнався, що його не впізнають на роботі. А ще учасник 6 сезону «Зважені та щасливі» тепер бігає кожен день від 5-ти до 10-ти кілометрів і отримує від цього величезне задоволення: «Я кайфую від бігу!». Варто зауважити, що чоловік показав один з найкращих результатів на вагах домашнього схуднення.

До: 160 кг.

Після: 90 кг.

Схуд на 70 кг. (43,75%)

Елена Деревянко участница Зважені та щасливі 6 сезон

Олена Дерев’янко або «Мама Олена», як називали жінку учасники 6 сезону, виховує 10-ьох дітей! Саме заради них вона прийшла на проект. Олена виглядала просто шикарно: підтягнута, струнка, стильна й молода. Вона вразила всіх присутніх в залі не менше за фіналістів.

До: 127 кг.

Після: 83 кг.

Схудла на 44 кг. (34,65%)

Елена Кузьменко участница Зважені та щасливі 6 сезон

Олена Кузьменко до участі у проекті працювала … охоронцем у готелі та рисами характеру більше нагадувала чоловіка, ніж жінку. Через це відносини з чоловіком сильно погіршилися. Але зараз Лена себе почуває справжньою жінкою – коханою, бажаною, красивою. А чоловік не може відірвати захопленого погляду від своєї дружини.

До: 132 кг.

Після: 75 кг.

Схудла на 57 кг. (43,18%)

Владимир Гонта участник Зважені та щасливі 6 сезон

Володимир Гонта приїхав до табору схуднення закомплексованим хлопчиком, в житті якого єдиними жінками були мама та бабуся. Однак в процесі схуднення Вова став справжнім чоловіком, а на фіналі вийшов на сцену в образі спокусливого ​​мачо. Завдяки проекту він не тільки здобув нове тіло, а й знайшов ту єдину, яку чекав довгі 22 роки. Цією жінкою стала учасниця 6 сезону «Зважені та щасливі» Тетяна Воловик.

До: 141 кг.

Після: 78 кг.

Схуд на 63 кг. (44,68%)

Владимир Теличак участник Зважені та щасливі 6 сезон

Капітан чоловічої команди Володимир Телічак залишив проект за крок до фіналу, але це не завадило йому показати відмінний результат на вагах. Чоловік зізнався, що він щасливий можливості, яку надав йому «Зважені та щасливі», а саме – грати з сином і відчувати себе повноцінною людиною. «Так класно усвідомлювати, що в маршрутці, сідаючи на сидінні, ще залишається порожньою шматочок сидіння», – сказав учасник.

До: 154 кг.

Після: 107 кг.

Схуд на 47 кг. (30,52%)

Ярослав Самодаев участник Зважені та щасливі 6 сезон

Ярослав Самодаєв, якого всі на проекті називали «равликом», прийшов на фінал «Зважені та щасливі-6» в стильному зеленому костюмі й відчував себе справжнім мачо. Хлопець зараз перебуває в активному пошуку і навіть звернувся до своєї єдиної з головної сцени найвагомішого проекту країни.

До: 185 кг.

Після: 113 кг.

Схуд на 72 кг. (38,92%)

Евгения Кот участница Зважені та щасливі 6 сезон

Євгенія Кот до схуднення вважала, що була не варта чоловіків. А зараз не кожен чоловік буде гідний такої красивої молодої мами, якою з’явилася Женя на фіналі сезону. Їй вдалося скинути практично половину своєї стартової ваги. Зараз вона, нарешті, може вільно проводити час зі своїм активним маленьким сином.

До: 144 кг.

Після: 73 кг.

Схудла на 71 кг. (49,31%)

Алена Александрова победительница домашнего похудения Зважені та щасливі 6 сезон

Олена Александрова – жінка, яка довела, що неможливе – можливо, головне тільки бажання та віра в себе! Завдяки проекту Олена змогла побороти свої страхи та фобії. Їй не вдалося позмагатися за головний приз проекту, але вона заслужено виграла домашнє схуднення і отримала винагороду – 100 000 гривень! Олена Александрова стала переможцем домашнього схуднення 6 сезону «Зважені та щасливі».

До: 134 кг.

Після: 57 кг.

Схудла на 77 кг. (57,46%)

Читайте також: все про переможця домашнього схуднення Зважені та щасливі 6 – біографія Олени Александрової

Ольга Перимская участница Зважені та щасливі 6 сезон

Ольга Перімська після проекту повернулася додому зовсім іншою, і не тільки зовні, але і внутрішньо. Жінка, нарешті, дозволила собі бути слабкою та повністю довірилася чоловіку, про що анітрохи не жалкує.

До: 125 кг.

Після: 72 кг.

Схудла на 53 кг. (42,4%)

Роман Сахно участник Зважені та щасливі 6 сезон

Роман Сахно перед виходом на сцену зізнався, що дуже хвилюється, бо рідні не бачили його в новому образі й в новій вазі. Варто зауважити, що побачивши хлопця за лаштунками, навряд чи б його хтось одразу впізнав. Після схуднення він став схожий не на 40-річного чоловіка, а на 19-річного хлопця.

До: 151 кг.

Після: 72 кг.

Схуд на 79 кг. (52,32%)

Аркадий Василишин победитель Зважені та щасливі 6 сезон

Аркадій Василишин став справжньою зіркою вечора! Як же виглядав найважчий учасник за всі сезони проекту після схуднення? Це питання хвилювало всіх присутні у залі. А виглядав він просто неймовірно! Учасник розповів, що долучив до здорового способу життя всю сім’ю. Його дружина тренувалася разом з ним і зуміла схуднути на 26 кілограмів. Аркадій Василишин став переможцем 6 сезону «Зважені та щасливі»!

До: 235 кг.

Після: 103 кг.

Схуд на 132 кг. (56,17%)

Читайте також: все про переможця Зважені та щасливі 6 – біографія Аркадія Василишина

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Всі сезони та випуски Зважені та щасливі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.