Зважені та щасливі

Олена Александрова – переможець домашнього схуднення «Зважені та щасливі-6»: біографія

Переможцем домашнього схуднення 6 сезону «Зважені та щасливі» стала 32-річна Олена Александрова! Дівчина приїхала до табору схуднення у вазі 134 кілограми при зрості 170 см. За допомогою тренера, правильного харчування та працьовитості Олені вдалося схуднути на 77 кілограмів, що становить 57,46% від її загальної маси тіла. На даний момент учасниця «Зважені та щасливі-6» важить 57 кілограмів.

Олена – переселенка з Луганська. Зараз вона мешкає у місті Кривий Ріг. Дівчина незаміжня.

DN8B9949

Вона росла без батька. Її мама – глухоніма, тому дівчині з самого дитинства довелося стати главою сім’ї. Олена була вухами та очима мами, її захисником. У 13 років почала працювати, тому що грошей катастрофічно не вистачало. При цьому Олена була активною, стрункою, артистичною, займалася танцями. Але одного разу прокинулася і не змогла встати з ліжка. Лікар призначив лікування, але неправильне. Олена приймала гормональні препарати, у результаті за кілька місяців вона набрала більше 50 кг. А далі вага тільки зростала.

Алена Александрова победительница домашнего похудения Зважені та щасливі 6 сезон

З початком у Луганську бойових дій, Олена ледь не загинула. Коли поруч вибухали снаряди, вона не могла добігти до притулку. У той момент жінка зрозуміла, що через свою вагу може померти. Зараз Олена розуміє, що всі свої 32 роки жила не для себе, а для мами. У самої немає ні сім’ї, ні дітей. Хотіла схуднути, щоб нарешті створити свою сім’ю.

«Я дуже вдячна Марині Узелковій за її колосальну роботу. Мені ще є над чим попрацювати, але це буде пізніше. Зараз я дуже хочу зустрітися з мамою, яку не бачила цілий рік, і разом з нею зустріти Новий 2017 рік», – сказала Олена у інтерв’ю сайту СТБ.

DN8B2008

Якою Олена Алексадрова прийшла на проект – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ в відео:

Video: Олена Алексадрова - переможець домашнього схуднення Зважені та Щасливі 6: біографія

Читайте біографію переможця домашнього схуднення Зважені та Щасливі 6 Олени Алексадровой в нашому матеріалі. А також дивіться, якою Олена прийшла на проект, і якою вона стала зараз

Всі випуски Зважені та щкасливі 6 сезон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.