Зважені та щасливі

Ведуча «Зважені та щасливі-7» розповіла про відновлення форми після пологів

У 7 сезоні найвагомішого проекту країни «Зважені та щасливі» підтримувати учасників та виступати у новій для себе ролі – ведучої – буде Аніта Луценко. Прямо зараз йдуть зйомки нового сезону проекту, який телеглядачі СТБ побачать вже цієї осені, але це не заважає Аніті ділитися порадами по схудненню з особистого досвіду. В інтерв’ю одному з інтернет-видань ведуча «Зважені та щасливі-7» розповіла, як відновлювати форму після пологів.

Читайте також: Аніта Луценко повертається у шоу «Зважені та щасливі»

анита-луценко

ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

З перших днів після операції потрібно багато рухатися. Якщо в перші дні ти не почнеш це робити, то у тебе утворюється валик – його називають фіброзна тканина. Якщо він з’являється, від нього вже нікуди не дінешся. Лікарі радять у першу ж добу встати й почати ходити. Тому що цей валик – головна проблема тих, хто народив шляхом кесарів. Також з перших днів я носила корсет. Цей бандаж допомагає повернути м’язам живота пружність, виконавши частину їх роботи. Після кесаревого розтину він запобігає розповзанню післяопераційного шва, утримуючи його у зафіксованому «затягнутому» стані, а значить, сприяє його швидшому загоєнню. Крім того, бандаж захищатиме шов від випадкових механічних пошкоджень.

Другий важливий момент після пологів – розправляти плечі й тримати рівну спину. Коли ти сутулитися весь час, то йде ще більша фіксація цього валика. Потрібно напружитися, розправити плечі і почати ходити відразу ж через кілька годин після пологів.

ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ

Відразу після операції приступати до вправ небезпечно. Приблизно через тиждень після пологів, отримавши консультацію лікаря, можна приступати до фізичних вправ. Гімнастика після кесаревого розтину в перші дні після операції складається з кількох елементарних вправ, про які згадала раніше, сприяють тонізації м’язів та безпечних для пошкоджених операцією органів.

anita-lutsenko

ЖИВЛЕННЯ

Повноцінних 3 прийому їжі за день та перекус. Ніяких булок, печива та кілограмів горіхів. Якщо вживати багато цукру, то шкіра втрачає колаген і живіт залишається в’ялим. Важливо не вживати солодке і солодкі напої, навіть компот. Якщо ви хочете швидко відновити живіт, підтягнути шкіру, важливо правильно харчуватися відразу після пологів.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЗАХОДИ НЕ БУЛИ ЗРОБЛЕНІ ВІДРАЗУ

З валиком після кесарів набагато складніше. Зазвичай, цей валик дуже помітний. І, звичайно, нижня частина живота не подобається дівчатам, у яких є ще + 5-7 зайвих кілограмів. Коли вони приберуть цю вагу, то і валик буде практично непомітний. Після кесарів найголовніше розтягувати бокові м’язи. Все тіло стає коротшим і животу нікуди подітися, він вивалюється назовні. Тобто, якщо відразу качати тільки прес, ви це положення тільки погіршить, а якщо розтягувати талію вгору вправами, тоді животу буде місце, куди повернутися назад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.