Зважені та щасливі

Переможець «Зважені та щасливі-6» спалив свої речі

«У новий рік з новим життям!» З таким девізом зустрів Новий 2017 рік переможець 6 сезону «Зважені та щасливі» Аркадій Василишин. У переддень нового року відбувся фінал 6 сезону проекту, в якому перемогу здобув 28-річний колишній спортсмен та чемпіон України з кікбоксингу.

Читайте також: Учасники «Зважені та щасливі-6»: фото ДО та ПІСЛЯ!

Аркадий Василишин

Аркадій прийшов на проект з вагою 235 кілограмів та став найважчим учасником за всі сезони. Але це не завадило йому за допомогою дієтолога Світлани Фус й тренера В’ячеслава Узелкова схуднути на 132 кілограми!

«Я щасливий, що в моєму житті був цей проект, – сказав після фіналу Аркадій Василишин. – Він дійсно змінює долю! Минуло вісім місяців, а я вже не уявляю своє життя без спортзалу, фізичних навантажень та дієтичної їжі».

Аркадий-1

Також Аркаша зізнався, що коли повернувся додому, то першим ділом спалив всі свої старі речі:

«Я повернувся додому, розуміючи, що нічого зі своєї старої одягу не одягну – все дуже велике. Вийшов у двір, розпалив багаття, виніс всі речі з шафи й кинув їх у вогонь, прощаючись зі своєю величезною вагою. Не захотів нікому віддавати це шмаття. Це було як завершення мого старого життя, я сказав: «Гори, гори ясно».

Читайте також: Аркадій Василишин – переможець «Зважені та щасливі-6»: біографія

Аркадий Василишин победитель Зважені та щасливі 6 сезон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.