Зважені та щасливі

Товстунів змусили бігти 10 кілометрів після бурхливої ​​вечірки

Учасники шостого сезону найвагомішого шоу країни «Зважені та щасливі» вже познайомилися на вечірці-прощанні з минулим життям. А після урочистостей на них чекав ще один сюрприз – 10-кілометровий марафон зі своїми тренерами. Як вони його подолали, і хто першим підвів свою команду та заробив +кг?

Дивитися онлайн випуск 1 «Зважені та щасливі» 6!

5

Перед марафоном учасники познайомилися зі своїми тренерами. Нагадаємо, що за схуднення чоловіків відповідає В’ячеслав Узелков, а тренувати жінок буде Марина Боржемська-Узелкова, яка стала новим тренером шостого сезону проекту.

«Марина – шикарна жінка! Ми були просто в захваті від її зовнішнього вигляду», – в один голос говорили про свого тренера жінки-учасниці. І це дійсно так! Марина – дружина і мама двох прекрасних дітей, жінка з неймовірно гарною фізичною підготовкою, яка вже більше десяти років тренує людей.

8

«У мене немає таких поясів і слави, як у чоловіка, але найголовніше, що всі регалії він завоював разом зі мною. Я була його персональним тренером. Я була тією людиною, яка змушувала його йти і працювати – розповіла Марина Боржемська-Узелкова. – У нас серйозні суперники, але дівчата повинні знати, що у них є я».

Після знайомства з тренерами ведуча проекту Яна Соломко оголосила учасникам, що вони знаходяться в 10-ти кілометрах від табору схуднення, і дістатися їм туди потрібно буде своїм ходом.

6

«10 кілометрів марафон пробігти з розпущеним волоссям і в сукні, після шампанського і безсонної ночі … Куди? Який марафон?» – не могли повірити у все, що відбувається учасниці жіночої команди.

Та команда, яка першою переступить поріг табору, отримає заохочення. Але на шляху до мети учасників чекав ряд випробувань і спокуса у вигляді комфортабельного лімузина, в який можна було сісти і доїхати до табору, але натомість покласти на терези своєї команди +1кг.

7

Чи змогли тренери мотивувати своїх підопічних? Хто так і не подолав випробування кілометрами і підвів свою команду? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ:

«Зважені та щасливі». Частина 3. Сезон 6. Випуск 1 от 01.09.2016

Video: Учасники «Зважені та щасливі-6» пробігли перший 10-кілометровий марафон

Учасники «Зважені та щасливі-6» пробігли перший 10-кілометровий марафон

«Зважені та щасливі». Частина 4. Сезон 6. Випуск 1 от 01.09.2016

Video: Учасники «Зважені та щасливі-6» пробігли перший 10-кілометровий марафон

Учасники «Зважені та щасливі-6» пробігли перший 10-кілометровий марафон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.