Зважені та щасливі

Хто з учасників в перший же вечір довів усіх до сліз?

Знайомство учасників шостого сезону «Зважені та щасливі» почалося з вечірки-прощання з минулим життям. Товстуни не тільки познайомилися, але і дізналися історії з життя своїх суперників. А також стався і перший серйозний скандал між представниками чоловічої та жіночої команд.

Дивитися онлайн випуск 1 «Зважені та щасливі» 6!

1

На порозі будинку, де проходила вечірка-прощання з минулим життям, кожного з учасників вже чекала нова ведуча проекту Яна Соломко. Екс-учасниця популярного реаліті-шоу «Холостяк» добре знайома з проблемою зайвої ваги, бо сама з нею стикалася, тому вона як ніхто інший розуміє героїв проекту. Однак Яна зустрічала їх не з порожніми руками. Ведуча вручила кожному по одному серцю, яке в кінці вечора вони повинні були віддати тій людині, хто їм найбільше сподобався, чоловіки жінкам, а жінки – чоловікам. Ті, у кого таких знаків уваги виявилося найбільше, отримали імунітет.

3

Протягом вечора учасники знайомилися, розмовляли, намагалися справити хороше враження. Багато герої в цей вечір розкрили найпотаємніші таємниці з життя, почувши які просто неможливо було стримати сльози.

«Нас залишали наодинці. І в цей час він мене ґвалтував. Це було не один і не два рази. Мені було тоді вісім років, але я до сих пір все пам’ятаю» – розповіла про те, що з нею сталося у дитинстві Христина Головченко.

2

Варто зауважити, що протистояння між жінками і чоловіками почалося вже в середині вечірки, коли 26-лений Євген Шамота відверто розповів, як ставиться до жінок.

«Ваше місце на кухні – висловив свою думку Женя. – Коли вони (жінки) чують, що їх місце на кухні, то стають просто дикими. Це ж некерована істота…»

Авжеж такі слова чоловіка викликали багато обурення і гнів усіх жінок-учасниць.

Що представниці прекрасної статі відповіли жінконенависнику? Як відреагували на одкровення Христини учасники «Зважені та щасливі-6»? А також – хто все-таки отримав імунітет, зачарувавши суперників? Дивіться ПРЯО ЗАРАЗ:

«Зважені та щасливі». Частина 1. Сезон 6. Випуск 1 от 01.09.2016

Video: Хто з учасників в перший же вечір довів усіх до сліз?

«Зважені та щасливі». Частина 2. Сезон 6. Випуск 1 от 01.09.2016

Video: Хто з учасників в перший же вечір довів усіх до сліз?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.