Зважені та щасливі

Фіналістів проекту вдома зустріли з квітами і шампанським

Ось і підійшов до кінця п’ятий сезон проекту, і учасникам залишилося всього один раз вийти на ваги і показати приголомшливі результати. Після 17-го тижня фіналісти повернулися додому, щоб зустрітися з рідними і самостійно підготуватися до фінального зважування.

iip

Коли додому приїхала родина Реп’янчук, їхні діти і сусіди ледве впізнали в них минулих Аллу і Сашу. Чоловік повернувся додому фіналістом, а у Алли ще є шанс приєднатися до свого чоловіка завдяки підтримці глядачів. «Ці 6 тижнів дуже переживала, бо там дуже важко. Далі було ще складніше, швидше за все. Вони молодці, змогли зробити це», – раділа їх мама і теща Рая. Саша і Алла почали вчити дітей вести здоровий спосіб життя, щоб він швидше увійшов у звичку.

Читайте також: Проект покинула одна з учасниць коричневої сім’ї

Повернення Ксенії теж викликало у її рідних багато сліз радості. Жінка похвалилася їм, що у неї є шанс виграти шоу, а її цивільний чоловік не міг відвести від неї очей. «У мене перехопило подих, я її такою ніколи не бачив. Зараз вона королева. Я хочу з нею бути», – зізнався чоловік. Наташа і Руслан викликали справжній фурор серед сусідів і близьких людей. «Люди, які живуть з тобою в одному будинку, проходять повз і не вітаються», – сміявся Руслан. Мама Наташі раділа тому, як змінилася її дочка, і всі знайомі подружжя вітали його з відмінним результатом. Тепер усім учасникам потрібно буде здорово постаратися, щоб здивувати всю Україну у фіналі проекту.

Як фіналістів проекту зустріли їхні рідні, дізнайтеся тут:

Video: Финалистов проекта дома встретили с цветами и шампанским

После 17-й недели финалисты вернулись домой, чтобы встретиться с родными и самостоятельно подготовиться к финальному взвешиванию.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.