Зважені та щасливі

Переможницею конкурсу на висоті стала Ксенія Пастухова

Перед початком конкурсу Руслан підмовляв учасників відмовитися від нього. Він хотів, щоб всі отримали плюс три кілограми на ваги і на зважуванні були в рівних умовах. Алла першою зруйнувала плани чоловіка, вирішивши все-таки пройти випробування. Після Алли свої сили спробували і Саша з Русланом, але їхні проби не увінчалися успіхом. Вони не заробили покарання, але й не перемогли у конкурсі, тому тільки у Ксенії був шанс перевершити Аллу.

IX2B7029

Учасниця довго не могла налаштуватися на успішне проходження, оскільки все-таки боялася висоти. Але страх потрапити під жовту лінію став вищим за страх перед випробуванням. «Тряслися ноги і руки, здавалося, що серце зупиниться. Я почала читати молитву, і це допомогло мені сконцентруватися. Дуже хочеться потрапити до фіналу, тому що я дійсно працювала над собою всі 17 тижнів», – поділилася Ксенія.

Читайте також: Руслан підмовляв учасників зірвати вирішальний конкурс сезону

Жінка намагалася не дивитися вниз і акуратно проходити дистанцію, але на половині шляху вітер завадив їй втриматися на тросі. Суперники Ксенії, Саша і Руслан, після падіння не захотіли продовжувати боротьбу, але учасниця не здалася. Вона знову стала на канат і пішла ним вдруге. Наполегливість і самоконтроль допомогли Ксенії перемогти у нелегкому конкурсі і отримати приз – мінус 2 кілограми на ваги.

Як Ксенія проходила складну дистанцію, дивіться тут:

Video: Победительницей конкурса на высоте стала Ксения Пастухова

Настойчивость и самообладание помогли Ксении победить в нелегком конкурсе и получить приз – минус 2 килограмма на весы.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.