Зважені та щасливі

Руслан підмовляв учасників зірвати вирішальний конкурс сезону

Коли учасники почули завдання останнього тижня сезону, то дуже злякалися. У багатьох з них були і є страхи, з якими їм дуже складно справлятися. Коли справа зачепила випробування між хмарочосами, Руслан особливо напружився, а на тренуванні з’ясувалося, що він дійсно боїться висоти.

IX2B7192

«Я нарешті зрозуміла, що у нього фобія висоти. Я думала, він нічого не боїться», – сміялася Алла. В’ячеслав Узєлков помітив страх свого підопічного і намагався підбадьорити Руслана. Тренер навіть показав своїм прикладом, що від фобії можливо позбутися, подивившись їй прямо в обличчя і зробивши те, чого боїшся. «Буде смішно, якщо він весь проект був мачо і виграв майже всі конкурси, а тут злякається, а Алла або Оксана пройдуть», – коментував поведінку учасника В’ячеслав.

Читайте також: Алла Реп’янчук присвятила свій успіх коханому чоловікові

Руслан зізнався, що до останнього сподівався на підтримку колег по табору. Він підбивав своїх друзів дружно відмовитися від конкурсу, отримати плюс три кілограми як покарання і стати на ваги в рівних умовах. Але коли Алла вирішила першою спробувати пройти випробування, він зрозумів, що його план звалився.

Чому Руслану було так важко побороти свій страх, дивіться тут:

Video: Руслан подговаривал участников сорвать решающий конкурс сезона

Руслан подбивал своих друзей дружно отказаться от конкурса, получить плюс три килограмма как наказание и стать на весы в равных условиях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.