Зважені та щасливі

Тільки двоє учасників витримали навантаження у вигляді зайвих кілограмів

Крім покарань за відмову від участі в конкурсах, учасники могли заробляти і переваги. Найскладнішим додатковим випробуванням в поході стало навантаження кілограмами, які учасники змогли скинути за весь проект. Справа йде до фіналу, а значить, кількість кілограмів у багатьох вже перевалила за 40 або навіть 50.

iej

Півфіналістам запропонували взяти важку ношу і пройти з нею 3 кілометри, щоб не отримати покарання – плюс 3 години до загального часу. У даному випробуванні час вирішуваа все, але більшість товстунів відмовилися нести на собі рюкзак зі скинутими кілограмами. «Я краще буду бігти, ніж надірву собі спину», – сказала Наташа. Ще троє учасників прийняли таке ж рішення і залишили вантаж на колишньому місці.

Читайте також: Ведучим проекту на шістнадцятому тижні став Ігор Антонюк

Тільки Руслан і Алла зважилися на ускладнення свого і без того непростого становища. «Три години зазору мені було дуже потрібно, по-іншому я не міг», – поділився Руслан. Поки він ніс рюкзак, дуже розговорився: «В першу чергу при народженні дітей я буду стежити за їхнім харчуванням, щоб їм ніколи в житті не довелося стати таким, як я». Алла ледве-ледве змогла підняти сумку, але все ж пронесла її до кінця. «Я стогнала, кректала, плакала, але йшла. Раптом мені не вистачить години, і я буду останньою. Я боялася отримати покарання», – зізналася учасниця.

Чому інші учасники відмовилися від ускладнення завдання, дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Только двое участников выдержали нагрузку в виде лишних килограммов

В испытании время решало все, но большинство отказалось нести на себе рюкзак с килограммами. Только Руслан и Алла решились на усложнение своего положения.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.