Зважені та щасливі

На учасників проекту чекає екстремальний марафон полями і болотами

На 16 тижні шістка півфіналістів проекту «Зважені та щасливі» відправиться в похід довжиною в 42 кілометри. На відміну від марафону, який вони долали рівною дорогою, їхній шлях буде проходити через поля, зарості, річки і болота. Їм доведеться ночувати в лісі, розбивати намети, готувати їжу в польових умовах і нести на собі важкі рюкзаки з туристичним спорядженням. Але, крім найскладніших умов походу, на шляху в учасників зустрінеться маса спокус і міні-конкурсів.

NF8A6866

На подолання дистанції у шістки півфіналістів буде всього 24 години. Того, хто не вкладеться в цей час або здасться посеред дистанції, чекає найжорсткіше покарання. Переможений учасник покине проект ще до зважування. Ціна походу занадто велика – життя на проекті.

Читайте також: Переможниця «Зважені та щасливі-4» Юлія Фоміна вийшла заміж

В дорозі учасників чекає багато перешкод, впоратися з якими буде непросто. Перша з них – орієнтування в місцевості. Багатьох це доведе до істерики, бо знайти за компасом і картою правильний шлях – завдання не з легких. Один з учасників вирішить йти власним маршрутом і зіб’ється з дороги. Інших чекає боротьба з їх страхами, через які вони не раз програвали випробування. Як відреагують на перешкоди учасники, які панічно бояться води? Чи будуть вони себе жаліти чи все ж поборють страх?

Читайте також: Проект покинув останній учасник синьої сім’ї

У кінці шляху півфіналістів чекає найскладніше завдання. Вони відчують на собі, якими були раніше, 16 тижнів тому. Товстунам належить пронести на собі рюкзаки з вагою, рівною їхнім скинутим кілограмам. Чи всім це буде до снаги? Кого зламає екстремальний похід? І чи здасться хтось на півдорозі, закривши собі шлях до 17 тижня?

Дивіться найекстремальніше і найважче випробування проекту вже сьогодні, 10 грудня, о 20:00 на СТБ!

Video: Участников проекта ждет экстремальный марафон по полям и болотам

На 16 неделе шестерка полуфиналистов проекта «Зважені та щасливі» отправятся в поход длиной в 42 км. Их путь будет проходить через поля, заросли и болота.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.