Зважені та щасливі

На проект повернеться найскандальніша учасниця сезону

На п’ятнадцятому тижні у проекті «Зважені то щасливі» буквально за крок до фіналу учасники … здадуться. Перебування в закритому таборі схуднення остаточно зламає їх. Тренери вчасно помітять настрій своїх підопічних і підготують для них жорсткі умови тижня, який поверне їм віру в себе і змусить боротися за перемогу.

3rts

Ідея тренерів наступна: кожен учасник отримає собі персонального суперника, проти якого змагатиметься весь тиждень у випробуваннях і на зважуванні. Той, хто програє супротивникові на вагах, потрапить під жовту лінію. Хто з ким змагатиметься – визначить перше випробування. Учасникам потрібно якнайшвидше зробити 100 кроків на степі. Той, хто першим впорається із завданням, буде мати можливість першим вибрати собі конкурента. Кого ж переможець визнає найбільш гідним супротивником?

Читайте також: Сім’я Керсанових розповіла про життя після проекту

У другому і третьому раундах також визначаться переможці, які оберуть собі конкурентів із учасників, що залишилися. Один з учасників, що не переможе ні в одному з раундів і якого не оберуть у ролі суперника, отримає особливе покарання. Його супротивником стане один з тих, хто вже покинув проект. Повернення однієї з вибулих учасниць шокує інших учасників!

Читайте також: Проект «Зважені та щасливі» покинула ще одна учасниця

Друге випробування покаже, як міцно учасники готові триматися за своє місце на проекті. Їхнє завдання, на перший погляд, просте – пересидіти супротивника. Однак товстунчики сидітимуть над водою на стільцях без сидінь. Учасникам потрібно якомога довше утримувати вагу свого тіла руками! Кому це буде не до снаги? Хто почне істерику і провалить випробування? І чи не зіграє це на руку учаснику, який вибув, щоб зайняти насиджене місце?

Дивіться жорстку боротьбу за місце на проекті сьогодні, 3 грудня, о 20:00, на СТБ!

Video: На проект вернется самая скандальная участница сезона

Возвращение одной из выбывших участниц повергнет остальных участников в шок!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.