Зважені та щасливі

Учасники почнуть самостійну боротьбу із зайвою вагою

На 11-му тижні учасники проекту «Зважені та Щасливі» почнуть самостійну боротьбу. Вони не зможуть допомагати один одному у випробуваннях і будуть зважуватися кожен сам за себе. Чи зможуть учасники боротися самостійно? Адже на самому початку тижня, в першому випробуванні, кожному з них доведеться зіткнутися зі своїм найстрашнішим ворогом – самим собою! Учасникам треба буде розбити три стіни зі своїми старими фотографіями від початку проекту і до сьогодні.

447

Їм доведеться поквапитися, адже, крім призу і покарання за перше і останнє місця, випробування визначить, хто до якого тренеру потрапить. Адже на 11-му тижні будуть розформовані не тільки родини, але й тренерські бригади. Аніта, Ігор і Слава отримають по троє підопічних. Чим швидше учасники розіб’ють стіни зі своїми старими фотографіями, тим більше у них шансів потрапити до бажаного наставника. Двоє учасників, які фінішують останніми, залишаться без тренерів і будуть займатися самостійно. Це покарання змусить товстунів боротися з останніх сил. Але хто буде найслабкішим і втратить тренера після випробування?

Читайте також: Вперше в сезоні на битві слабких трапилася нічия

Після змагання на учасників чекають перші тренування з новими тренерами. Чи зможуть наставники порозумітися з новими підопічними? І для кого зміна тренера обернеться нервовим зривом?

Двоє учасників, які на першому індивідуальному зважуванні скинуть найменше, потраплять на битву слабких. Їм доведеться триматися за своє місце на проекті в буквальному сенсі. Двох слабких учасників чекає запекла боротьба з шаленим механічним биком. Завдання – всидіти на невгамовній машині якомога довше. Хто не втримає своє місце в таборі і покине проект?

Дивіться запеклу боротьбу учасників із собою та іншими учасниками вже сьогодні, 5 листопада, в ефірі каналу СТБ.

Video: Участники начнут самостоятельную борьбу с лишним весом

На 11-й неделе участники проекта «Зважені та Щасливі» начнут самостоятельную борьбу. Они не смогут помогать друг другу в испытаниях и будут взвешиваться каждый сам за себя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.