Зважені та щасливі

Аніта Луценко отримала право врятувати свого учасника від вильоту

Зважування команд проходило не так, як завжди, адже тепер результат залежав від всієї команди. Кожна людина впливала на те, яким буде результат перед битвою слабких учасників. Провідна також оголосила, що тренер переможця зважування отримає право вето на будь-який тиждень, крім останньої. Він може врятувати цього учасника від вибування, якщо той потрапить до зони ризику.

6556

Крім того, на битві слабких разом з учасниками боротимуться їхні тренери. «Мені це не буде важко. Я тренуюся, і завжди готовий. Вони завжди хочуть, щоб тренер був підтримкою», – поділився В’ячеслав Узєлков.

Першим зважився Ігор Пашинський, підопічний Аніти Луценко. Він показав гарний результат – мінус три кілограми. Учасники під керівництвом Ігоря Обуховського показали як гарні, так і погані результати. Ваги Іри показали нуль скинутих кілограмів, що поставило під загрозу успіх всієї команди.

Читайте також: Учасники назвали Ігоря Пашинського героєм дня

Коричневі і зелені демонстрували хороші показники, поки на ваги не стала Алла. Вона не скинула нічого на десятому тижні, що привело команду під жовту лінію. «Я сама засмутилася, що мало скинула. До того ж, я ще й підвела команду», – плакала жінка.

У підсумку, боротися за своє життя на проекті будуть учасники команд Ігоря та В’ячеслава. Хто братиме участь у битві слабких, вирішать тренери.

Підсумки зважування десятого тижня дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Анита Луценко получила право спасти своего участника от вылета

Тренер победителя взвешивания получит право вето на любую неделю, кроме последней. Ним стал Игорь Пашинский.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.