Зважені та щасливі

На проект повернулася переможниця третього сезону Марина Вдовенко

Дев’ятий тиждень проекту «Зважені та Щасливі» виявилася морально одним із найважчих для учасників, адже вони отримали шанс побачитися з рідними. Підтримати учасників і розповісти умови тижня прийшла переможниця третього сезону Марина Вдовенко зі своєю сестрою Наталею. Разом вони розділили всі радощі і тяготи на проекті. «Я теж такою хочу бути», – сказала Ксенія Пастухова, коли побачила сестер.

eee

Марина прийшла на проект з вагою 127 кілограмів, а на фіналі показала кращий результат – мінус 63 кілограми. Переможниця третього сезону тримається в цій вазі вже два роки.

Читайте також: Влад Яма був у шоці від танцювальних умінь учасників

 

«Ми досі підтримуємо і підстьобують одне одного – це допомагає тримати себе у формі», – поділилися сестри з учасниками. Вони оголосили, що команди будуть боротися за імунітет, який отримає відразу половина табору. Для його отримання потрібно об’єднатися в союзи по 6 людей або ж боротися за себе. Вирішувати, хто з ким об’єднається, будуть самі команди. Союз-переможець отримає імунітет на всіх учасників.

Щоб подивитися, як сьогодні виглядають сестри Вдовенко, дивіться ВІДЕО:

Video: На проект вернулась победительница третьего сезона Марина Вдовенко

Поддержать участников и рассказать условия недели пришла победительница третьего сезона Марина Вдовенко со своей сестрой Натальей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.