Зважені та щасливі

Учасники будуть худнути за допомогою балету, гопака та диско

На восьмому тижні на проекті «Зважені та щасливі» танцюватимуть всі! Сім’ї розділені на танцювальні колективи, кожен з яких буде готувати свій танець. Допомагати учасникам будуть кращі хореографи країни – зірки проекту «Танцюють всі!». На фінальному концерті, який відбудеться в кінці тижня, виступи учасників оцінить іменитий суддя – Влад Яма. Саме він роздасть призи та покарання: мінус один і мінус два кілограми найкращим танцівникам, а також плюс один за найгірший виступ.

IX2B8409

Також на учасників чекає танцювальне випробування – поєдинок з віртуальним танцівником. Кожна з команд вибере одного представника, який повинен точно повторювати рухи з екрану. Учасник, який набере найбільше балів, отримає бонус – мінус один кілограм на зважуванні і право сформувати танцювальні колективи і вибрати стиль танцю для суперників. Головна інтрига: чи не помиляться команди у виборі представника? Хто з учасників стане жертвою власних амбіцій і самовпевненості і в кінці відмовиться танцювати?

Читайте також: В’ячеслав Узєлков запросив свою тещу, щоб підтримати учасницю

На репетиціях, які пройдуть в таборі проекту, учасники долатимуть свої комплекси і страхи. Хтось відмовиться підкорятися жінці-тренеру, інший не зможе утримати емоцій і розплачеться прямо на репетиції. Комусь із учасників доведеться долати сором і вчитися жіночності, а хтось буде панічно боятися підступів від партнера за танцем. Чи опанують учасники своїми емоціями перед виступом на великій сцені? І чи допоможуть танці їм схуднути?

Не пропустіть шоу «Танцюючі и щасливі» 15 жовтня, в четвер, о 20:00 на СТБ!

Video: Учасники будуть худнути за допомогою балету, гопака та диско

На восьмой неделе на проекте «Зважені та Щасливі» будут танцевать все! Семьи разделены на танцевальные коллективы, каждый из которых будет готовить свой танец.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.