Зважені та щасливі

В’ячеслав Узєлков запросив свою тещу, щоб підтримати учасницю

Після вечірки в караоке-барі команди лягли спати і відновлювати сили, але де там. В’ячеслав Узєлков припустив, що команди дозволили собі зайвого і вирішив провести з ними незаплановане нічне тренування. «Слава кричить, я спросоння нічого не зрозумію», – розгублено розповіла Раїса про зустріч з тренером.

rtu

«Він ганяв нас 2 години, як скажених собак. Ми ненавидимо той день, коли поїхали туди», – сказав Руслан після важкого заняття. В’ячеслав не шкодував нікого, навіть одну з найбільш дорослих жінок проекту, Раїсу Реп’янчук. Заради того, щоб підтримати учасницю, тренер покликав на нічне тренування свою тещу. Жінка показала приклад того, що людина може відмінно виглядати в будь-якому віці. «Вона за мене вболіває і підтримує, сказала, щоб я старалася», – зраділа Раю.

Читайте також: Учасник напився на вечірці в караоке-барі

Команди, які програли перший конкурс, зважились і показали непогані результати. Менше за всіх скинула Оля з рожевої сім’ї – всього 1 кілограм, через що дуже засмутилася. В учасників ще буде можливість відігратися і отримати шанс зважитися ще раз в кінці тижня.

Як відбулася зустріч команд з тещею В’ячеслава Узелкова, дізнайтеся тут:

Video: Вячеслав Узелков пригласил свою тещу, чтобы поддержать участницу

Ради того, чтобы поддержать участницу, тренер позвал на ночную тренировку свою тещу. Женщина показала пример того, что человек может отлично выглядеть в любом возрасте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.