Зважені та щасливі

Учасниця розплакалася на зважуванні через нудьгу за рідними

Зважування на шостому тижні показало, що результат залежить виключно від старанної роботи і сили волі, а не від тренерів або інших умов. Наприклад, коричнева команда, яка вважалася лідерами, показала поганий результат. Зелені, навпаки, скинули багато кілограмів і стали рекордсменами тижня.

ва

 

Коли прийшла черга «червоних» стати на ваги, ведуча запитала у Віки, кому б вона хотіла подзвонити. Жінка відповіла: «Анічці, своїй племінниці. Вона – моє повітря, моє життя, мій друг, а я – її кореш. Я не уявляю свого життя без неї».

«Вікочко, ти повинна пройти до кінця, не смій опускати руки. Я люблю тільки тебе», – підтримувала племінниця Віки свою тітку.

Читайже також: Аніта Луценко провела змагання між Женею і Русланом

«Червоні стараються, вранці пробіжки роблять. Сподіваюся, червоні гідно скинуть», – сподівалася синя команда, кажучи про друзів по табору. На жаль, мінус 4 кілограми на зважуванні не дозволив Віці отримати нагороду. Молодша сестра учасниці, Ірина, не скинула жодного кілограма, чим потягнула команду донизу. У результаті сім’я в червоному опинилася в зоні ризику і була змушена боротися за право залишитися на проекті.

Чому Віці було так важливо отримати дзвінок додому, дізнайтеся тут:

Video: Учасниця розплакалася на зважуванні через нудьгу за рідними

Когда пришла очередь «красных» стать на весы, ведущая спросила у Вики, кому бы она хотела позвонить. Женщина ответила: «Анечке, своей племяннице. Она - мой воздух", - и расплакалась.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.