Зважені та щасливі

Аніта Луценко провела змагання між Женею і Русланом

Аніта поцікавилася у лідера коричневої команди, чому вони вибрали саме синю і червону сім’ю. Руслан відповів: «Ми хочемо подивитися, які ці команди», тобто позмагатися з ними.

gfds

Тренер з’ясувала, що коричневі і сині вже довгий час змагаються один з одним, і вирішила перевірити, хто з них сильніший. Аніта запитала Руслана, чому він вважає Женю своїм конкурентом. Лідер коричневої сім’ї пояснив: його суперник дуже цілеспрямований.

Читайте також: В’ячеслав Узєлков вирішив, що команди його бояться

Аніта Луценко змусила двох лідерів виконати одні з найскладніших вправ, щоб визначити переможця. «Це було важно, ще й Аніта зверху на нас стояла», – розповідав Женя, тому він здався в першому завданні. Руслан назвав конкурента ледачим, думаючи, що знову стане кращим.

Однак за допомогою підтримки Аніти та учасників перемогу в другому протистоянні здобув Женя Керсанов. Найбільше сил у нього з’явилося після слів Віки, яка згадала про його другу половинку. «Твоя дружина буде захоплена», – зазначила учасниця. «Я в захваті від того, що ми вибрали Аніту», – поділився Женя наприкінці тренування.

Протистояння двох найсильніших чоловіків сезону дивіться тут:

Video: Аніта Луценко провела змагання між Женею і Русланом

Анита Луценко заставила двух лидеров, Жени и Руслана, выполнить одни из самых сложных упражнений, чтобы определить победителя. В итоге победу одержал Женя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.