Зважені та щасливі

Валерій з фіолетової команди поступився своїм місцем дівчині

У проекті «Зважені та щасливі» настав час битви слабких, в якій брали участь представниці двох команд, рожевої і фіолетової. Вони вже не в перший раз зіткнулися один з одним в цьому конкурсі, тому їм було дуже важливо перемогти.

Катя і Таня були прикуті до автобусів залізними ланцюгами. Їм потрібно було перепиляти окови пилкою і поставити вивіску «Зважені та щасливі» на лобове скло. Хто перший перепиляє ланцюг, той і залишиться в проекті і вирішить, хто з суперників піде.

зваж4

Насилу і нервами перемогла Катя. Незважаючи на перемогу команди, Валерій, батько Каті, вирішив поступитися місцем переможеним дівчатам і пішов з проекту. Він сказав Каті, що без нього їй буде легше на проекті.

Дочка учасника відповіла «Спочатку я його не підтримала, але потім вирішила, що мені дійсно буде так легше».

Через деякий час відбулася зустріч Аніти з вибулими учасниками. «Спочатку я думала, що він прийшов ще більшим, ніж був на проекті», – здивувалася тренер, коли побачила Валерія. Виявилося, що учасник вдома набрав 2 кілограми. Роман з блакитної команди скинув 5 кілограмів, Мирослава – 11, Ольга – 21.

Як зараз виглядають вбивши учасники, дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Валерий из фиолетовой команды уступил свое место девушке

В битве слабых участвовали представительницы двух команд, розовой и фиолетовой. Победили фиолетовые, но Валерий уступил свое место девушке.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.