Зважені та щасливі

Наталія Солодкая розповіла, що Юля Фоміна допомогла їй схуднути

Наташа Солодкая – смілива дівчина, яка не побоялася заради своєї мети на всю країну озвучити свою вагу, і зробити найважливіший крок назустріч до своєї мети. Задоволена вона результатом і що ще придбала на проекті, крім нового ваги?

Наташа, розкажи, ти задоволена своїм результатом?

Ні, ще не задоволена. Але я дуже рада, що він є і це видно! Це дуже мотивує. Просто я розумію, що для мене робота не закінчена, це тільки початок шляху. І я не втрачаю надії і буду йти далі!

Тобі було достатньо важко скидати вагу на проекті, незважаючи на навантаження і правильно харчування, кілограми йшли повільно. А коли ти повернулася додому, було легше?

Ні, вдома мені було ще важче тому, що я родом з Єнакієво. Обстановка там дуже неспокійна. Від постійних переживань легше абсолютно не було. Крім того, це заважало займатися так, як хотілося б.

Але, все ж, до фіналу результат твоїх зусиль дуже видно! Що допомогло тобі зібратися?

Ще на проекті у мене склалися дуже теплі стосунки з Оленою Воронової та Юлею Фоміної. Саме вони мене і підтримали. До фіналу Юля жила в Києві, і запросила потім до себе. З її допомогою і підтримкою мені вдалося ще поліпшити результат.

Читайте також: Людмила Останіна розповіла, як худла в зоні бойових дій

Що тобі дав проект?

Перше, за що я вдячна, так це за те, що у мене саме там з’явилися дуже вірні подруги, я вірю, що ця дружба дуже міцна! Найбільше я спілкуюся з Юлею і Оленою. Ще в таборі вони мене підтримували, у всьому допомагали. І це не змінилося після закінчення шоу. І взагалі, я дуже рада, що саме ця четвірка дійшла до кінця, вони молодці. За Юлю я взагалі щаслива! Людини працелюбнішої я не зустрічала, як ніхто інший вона заслужила перемогу!

А крім відносин, що ти зрозуміла?

Зрозуміла, що зупинятися не можна. Не вийшло, потрібно пробувати ще і ще. Не раз траплялося так, що на конкурсах мені не вдавалося щось зробити. Тепер, після тієї школи, яка була пройдена, впавши, я просто встану і піду далі.

Які в тебе плани на майбутнє?

Як я вже говорила, це тільки початок шляху для мене. Дуже добре розумію, що так швидко мені не вдасться прийти до ідеальних форм. Ті, у кого спочатку був вага нижча, тим вдалося виглядати на фіналі просто шикарно і здивувати всіх. А що стосується мене, що я розумію, що результат може бути і через рік і через півтора. Найголовніше, що я почала, і тепер просто впевнено йду вперед.

Video: Наталья Солодкая рассказала, что Юля Фомина помогла ей похудеть

Наташа Солодкая – смелая девушка, которая не побоялась ради своей цели на всю страну озвучить свой вес, и сделать самый важный шаг навстречу к своей цели. Довольна ли она результатом и что еще приобрела на проекте, кроме нового веса?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.