Зважені та щасливі

Людмила Останіна розповіла, як худла в зоні бойових дій

Після того, як Люда Останіна покинула проект, їй довелося повернутися в додому, а нині це зона бойових дій. Як їй вдавалося продовжувати худнути будинку учасниця розповіла сайту STB.UA.

Люда, своєю завзятістю, силою і витримкою ти не раз приносила команді перемогу. Твоїх зусиль на конкурсах і тренуваннях можна було не помітити, однак, тобі довелося покинути проект. Що відчувала йдучи?

Я хотіла піти тому, що дуже переживала за своїх рідних, за будинок. Ці переживання дуже заважали.

Незважаючи на колосальну роботу, твоя вага не завжди йшла так швидко і легко, як хотілося б. Після твого відходу, будинки, як тобі давалося схуднення?

Крім переживань за домашніх, додаються і постійні щотижневі стреси перед зважуванням. Це подібно іспиту, який здаєш щотижня. Дуже хвилююче. І ось саме те, що цього фактора не було вдома, морально трохи полегшувало ситуацію. Я вже розуміла, що відповідаю сама за себе, що в разі чого, підведу тільки себе. Самостійно регулювала навантаження.

Ти ж опинилася в дуже складних умовах, і змушена була боротися з вагою в проблемному регіоні в дуже напружених умовах. Як справлялася?

Проблемний регіон чи ні, але є мета, і йти до неї потрібно. Я намагалася робити те, що могла. Так, не все вдавалося так, як хотілося б. Але знаходила можливість і тренувалася. Те місце, де я займалася, і залом то не назвеш! Хлопці обладнали саморобний зал, спорт майданчик. Вони там займалися, тягали замість штанг залізяки. Вони пустили мене до себе, і займалася з ними. Залізо не тягала, але займатися виходило. Також бігала, в хід йшли і вправи на сходинках і скакалки.

Людочка, ти задоволена результатом?

Поки ще немає. Багато разів я говорила про те, що моя мета – це 55 кг. Я до неї йду. Нехай не так швидко, як хотілося б. Але я дійду!

Дивітьсяя також: Юля Фоміна розповіла, чому не боїться набрати вагу знову

Video: Людмила Останина рассказала, как худела в зоне боевых действий

После того, как Люда Останина покинула проект, ей пришлось вернуться в домой, а ныне это зона боевых действий. Как ей удавалось продолжать худеть дома участница рассказала сайту STB.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.