Зважені та щасливі

Олег Гопаца розповів, як змінилось життя після проекту

Учасник наймолодшої команди Олег Гопаца зумів дійти до фіналу, показавши неймовірний результат! Спеціально для сайту STB.UA Олег розповів, як змінилось його життя та чи задоволений він результатом?

Олеже, ще раз від імені редакції вітаємо тебе з фіналом і чудовим результатом. Ти вийшов в фінал, і зовсім трішки не вистачило до кращого результату на проекті, як ставишся до перемоги твоєї подруги і конкурентки водночас Юлі?

Дуже позитивно. Щасливий за неї! Тільки можу побажати аби і надалі вона досягала всіх поставлених цілей! Те, що вона зробила шокує і вражає водночас!

А ти задоволений своїм результатом?

Я своїм результатом дуже задоволений! Йдучи на проект, хотів аби нова вага складала 95 кг, а кінцевий результат у мене 92 кг, отже, вдалось навіть перевершити себе. Це моя найважливіша перемога над собою!

Як складається життя після проекту? Йдучи на «Зважені та щасливі», ти говорив, що тобі боязко заговорити з дівчиною через твою вагу, а тепер як?

Звісно, тепер впевненість в собі маю! Немає сором’язливості, спокійно можу підійти до будь кого і заговорити першим. Розмовляю на будь-яку тему, і не маю комплексів.

Чи змінились стосунки з оточуючими?

Не сильно змінилось. Є люди з якими спілкуюсь, є такі, з ким і розсварилися. Але в деяких випадках мені тепер простіше знайти нових друзів!

З усього проекту, що тобі запам’яталось найбільше?

Конкурс, коли ми тягнули автобуси, це був перший індивідуальний тиждень.

Читайте також: Юлія Фоміна розповіла, чому не боїться набрати вагу

А от багато хто, я впевнена, запам’ятав той момент, коли ти з’їв більше 10 тістечок! Тепер, коли пройшло досить часу, що скажеш про той вчинок?

Це було шоу. Мав же хтось їх з’їсти! Не хотів нікого наказати спеціально, так, всі знали моє ставлення до Арпада.  Можу сказати, що я хотів спробувати, чи зможу за першу спробу  виграти антифору – 30 секунд для суперника. Не зміг з першого. А далі, це був певний азарт!

Що тобі сказав твій тренер Ігор Обуховський?

Ігор поставив мене у планку, а переді мною поставив тістечка, і питав, чи буду я їх ще їсти?! Тепер навіть ніхто з моїх близьких їх не їсть, бо мене тіпає від самого слова «тістечко».

З ким спілкуєшся з проекту зараз?

Майже зі всіма спілкуюсь. Є ті, з якими не спілкуюсь, це переважно  ті люди, з якими і на проекті ми не спілкувались.

А як складаються стосунки з Дімою, адже на проекті ви були запеклими конкурентами!?

Конкурентні стосунки у нас були на проекті. Ми розуміли, що якщо не я його, то він мене. Зараз ми спілкуємось, можемо посидіти і попити кави, в цілому нормальні стосунки!

Дивіться також: Фінальне зважування визначило переможця

Video: Олег Гопаца розповів, як змінилось життя після проекту

Участник младшей команды Олег Гопаца сумел дойти до финала, показав невероятный результат! Специально для сайта STB.UA Олег рассказал, как изменилось его жизни и доволен ли он результатом?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.