Зважені та щасливі

Іванка розповіла про стосунки з Дімою Завоюрой після проекту

Іванка Марчук родом з Коломиї. Дівчина прийшла на проект не тільки для того, щоб схуднути, але й щоб стати більш жіночною. І в цьому їй допомогла перша закоханість. Там, у таборі «Зважені та щасливі» Іванка знайшла свою першу любов, її обранцем став колега по команді Діма Завоюра. Як складаються їхні стосунки зараз, і чи вдалося Іванці досягти поставлених цілей? Про це дівчина розповіла сайту STB.UA.

Іванка, ти задоволена результатом свого схуднення?

Я дуже задоволена тим результатом, якого досягла. Але на цьому не буду зупинятися.

Як змінилося життя після того, як ти повернулася додому?

Після мого повернення вся сім’я переглянула погляд на харчування. Я долучила всіх до здорового харчування, і моя сім’я дуже уважно поставилася до цього. Папа повністю перейшов на інший, більш здоровий раціон. Спочатку через різке зміни раціону у нього навіть були проблеми зі здоров’ям, але тепер все відмінно. Єдиний, хто в нашій родині не худне, а тільки набирає вагу, це наш пес. Він вже насилу може спуститися сходами!

Іванка, ти часто говорила про те, що хотіла б трохи поліпшити відносини з татом. Мріяла про те, щоб він тебе обняв і був більш відкритий в проявах своїх почуттів. Не один конкурс і не одну перемогу ти присвятила саме йому. Як складаються ваші стосунки зараз?

Зараз стало все набагато краще! Та що там, ідеально! Він ніби, почув мене! Тепер тато у всьому мене підтримує і допомагає! Я щаслива!

А що стосується Діми? Як складаються ваші стосунки? Він покинув проект за крок до фіналу, ти підтримувала його?

Так, звичайно, я його підтримувала! Я неймовірно ним пишаюся, і для мене він фіналіст, і, зрозуміло, завжди на першому місці! Після проекту ми спілкувалися з Дімою, підтримували стосунки. Але було важко. Ми почали все з чистого аркуша. Найважче, це була відстань. Незважаючи ні на що, ми разом, хоча за цей час були і сварки і примирення! Саме завдяки Дімі я, нарешті, відчула себе більш жіночною і ніжною!

А які у вас плани на майбутнє?

Жартома багато говорять: «Весілля!», Але я, звичайно, не поспішаю! Хочеться ще подорослішати, погуляти, далі буде видно. Головне, що зараз ми разом.

Іванка, що тобі дав проект, що ти зрозуміла?

Проект – це ціле життя! Там були такі життєві ситуації, яких я й уявити собі не могла! Пройшовши це, стала дорослішою. Щаслива, що такий епізод був у моєму житті!

Дивіться також: Те, що ніколи не потрапило би до ефіру!

Video: Иванка рассказала об отношениях с Димой Завоюрой после проекта

Иванка нашла свою первую любовь, её избранником стал коллега по команде Дима Завоюра. Как складываются их отношения сейчас, и удалось ли Иванке достичь поставленных целей? Об этом девушка рассказала сайту STB.UA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.