Зважені та щасливі

Учасники піднялися на висоту 40 метрів

Фінальний конкурс четвертого сезону став самим екстремальним, складним і вражаючим.

П’ятірці найсильніших належало піднятися на висоту 40 метрів, за допомогою величезних котушок. Це випробування на витривалість, стійкість, силу, впевненість у собі. Адже прокручувати котушку неймовірно важко, крім цього потрібно утримувати рівновагу і боротися зі страхом висоти.

Перед випробуванням учасники зізналися, що вважають це завдання просто нездійсненним, проте, здаватися ніхто не збирається, адже на кону місце у фіналі! Переможець отримає -1 кг, а той, хто здасться +1.

Також читайте: Учасники одноголосно назвали ім’я того, хто не гідний бути у фіналі

Першими вирвали лідерство давні суперники Діма і Олег. Саме ворожнеча між хлопцями давала їм додаткову мотивацію, змушуючи через знемога крутити котушку все швидше.

А ось Альона і Юля, спробували перебороти страх висоти, і колосальну втому. Але оцінивши свої сили, дівчата вирішили відмовитися від випробування. Також, як і Олег Січак.

До останнього метра між лідерами велася боротьба. І вперше за історію четвертого сезону обидва учасники фінішували одночасно!

Побачити фінальний конкурс можна, подивитися ВІДЕО:

Video: Участники "Зважені та щасливі-4" поднялись на высоту 40 метров

Пятерке сильнейших предстояло подняться на высоту 40 метров, с помощью огромных катушек

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.