Учасники одноголосно назвали ім’я того, хто не гідний бути у фіналі
Завершальний тиждень четвертого сезону проекту почався з незвичайною вікторини.
Учасникам запропонували відповісти лише на одне питання: хто, як вони вважають, не заслуговує місця у фіналі. Той, проти кого буде найбільша кількість голосів, отримає так звану «чорну мітку». Цей учасник буде змушений покинути проект без голосування, але тільки в тому випадку, якщо на контрольному зважуванні опиниться під жовтою лінією.
Таким чином, похитнути впевненість кожного, може не програш і не слабкість. Поставити під сумнів місце у фіналі може просто «чорна мітка».
Всі учасники одноголосно обрали ізгоя. Ним виявився Діма Завоюра.
Читайте також: Учасник покинув проект вдруге, і всього за крок до фіналу
Для більшості він так і залишився відстороненим, мстивим і одинаком.
Діма і сам розумів, що у нього в таборі немає друзів або хоча б доброзичливців. А його повернення на 14 тижні тільки погіршило ситуацію. Але також Діма зізнався, що не очікував такого рішення від деяких з учасників. Зокрема це було сказано про рішення Олега Січака. З ним, як здавалося Дімі, у нього не було конфліктів. Однак, Олег Січак підтримав більшість, проголосувавши проти Діми.
Таке рішення учасників Діма назвав «стадним голосуванням». Ці слова вивели з себе навіть спокійного Олега Січака.
Що відповів на таку грубість Олег? Дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:
Дякуємо!
Тепер редактори знають.